Rallijkross: Uz Dāniju Nitišs un Porietis, Norvēģijā piebiedrosies Safonovs

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.05.2012
17:29

Nedēļas nogalē Dānijā, Nisumas trasē startēs šā gada NEZ rallijkrosa čempionāts. Uz pirmajiem posmiem devušies NEZ 1600 klases braucējs Reinis Nitišs un NEZ 2000 klases vicečempions Mārtiņš Porietis. Otrajā posmā, kas nākamnedēļ norisināsies norvēģu Momarkenas trasē, cīņā NEZ 1600 klasē dosies arī Reinis Safonovs. Ja tā, šī būs pirmā reize, kad savā starpā tiksies abi Reiņi, jēkabpilieši, uz Eiropas rallijkrosa čempionātu tendētie Nitišs un Safonovs.

Dānijas posmam NEZ 1600 klasē pašlaik pieteikušies 13 dalībnieki. No Baltijas startēt gatavojas arī lietuvieši Ernests Staponkus un Laurins Diržininks – ļoti spēcīgi konkurenti Latvijas sportistiem. Uz starta arī līdz šim NEZ nesastapts maskavietis Sergejs Zagumennovs, kurš startēs ar VAZ 2108. Ar bijušo Jāņa Aleksejeva Opel Corsa cīņu turpinās norvēģis Robins Bake Andresens. Uz rallijkrosu pārgājis vēl pērn NEZ kroskartos startējušais norvēģu jaunietis Kristofers Lia.

NEZ 2000 klasē pašlaik 17 pieteikumu. Cīņai gatavi pērnā gada divi labākie braucēji – čempions Eriks Svartāss un vicečempions Mārtiņš Porietis, kurš veicis lieliskus tehnikas uzlabojumus.

NEZ 4WD klasē pašlaik četri pieteikumi, kuru vidū arī lietuvieši Kazimiers Gudžjūns un Arvids Galinis. NEZ Open klasē 20 pieteikumi. Startam gatavojas čempions Ola Froshaugs un bronzas medaļnieks Egils Iversens. Mulsina pieteikums ar 397 numuru – Kenets Hansens ar Ford Sierra Cosworth RS500. Tiešām tas pats Kenets Hansens?

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv