Rallijkross: Uz starta Rīgas posmā arī Baumanis ar elektroauto

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
10.09.2020
17:32
Pēc ieilgušas dīkstāves Jānis Baumanis stāsies uz starta Igaunjas rallijkrosā, bet Rīgā arī Projekt E sacīkstē

Šodien apstiprināts, ka Jānis Baumanis būs uz starta Latvijas WRX posmā, nākamnedēļ norisināsies Biķernieku trasē Rīgā. Jānis startēs Projekt E elektrisko automašīnu klasē.

“Esmu ļoti priecīgs paziņot, ka es startēšu Rīgas sacīkstē ar Projekt E klases Ford Fiesta ERX automašīnu.”

“Paldies Ferratum un STARD par šo iespēju. Nevaru sagaidīt iespēju sēsties mašīnā un stāties uz starta lieliskajā Biķernieku trasē. Taču vēl pirms tam — šonedēļ – startēšu Igaunijas rallijkrosa sacīkstē,” saka Jānis Baumanis.

Līdz ar to abi vadošie Latvijas rallijkrosa braucēji būs uz starta Rīgas WRX posmā, jo nesen par dalību pasaules rallijkrosa čempionāta Supercar klasē paziņoja arī Reinis Nitišs, kurš lietuviešu ES Motorsport komandas sastāvā startēs ar Škoda Fabia auto.

Pašlaik Baumaņa Projekt E klasē izziņoti vien divi braucēji – Jānis un Sirils Reimonds ar Citroen C3 ERX. Reimonda auto bija plānota debija iepriekšējā Projekt E posmā Zviedrijā, taču plānotā pilota Madsa Ostberga dalība tika atsaukta.

Baumanis uz starta rallijkrosā stāsies jau šonedēļ, aizvadot NEZ Baltijas rallijkrosa čempionāta posmu Igaunijā, Kehalas trasē, 4WD klases ietvaros. Gluži kā pirms četriem, pieciem gadiem, Jānis startēs, pārstāvot Reinsalu Sport komandu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv