Rallijkross: Vai šogad turpināsies Polijas iekarošana?

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
24.06.2020
18:24
Pērnā gada Polijas rallijkrosa čempionāta medaļnieku Jāņa Ikera un Krista Valtera plāni varētu atšķirties

Mūsu reģionā atmostas autosporta dzīve, savu sacensību kalendāru publicējuši arī Polijas rallijkrosa rīkotāji. Pērn Latvijas sportisti bija regulāri viesi Polijas čempionātā, gūstot arī panākumus. Šogad turpinājums?

Pērn latvieši Jānis Ikers, Krists un Uldis Valteri un Viktors Ellers startēja visos, dažs gandrīz visos posmos, Pagājušā gada Polijas vicečempions SN-2000 klasē Jānis Ikers par šā gada plāniem runājot atzīst, ka komandas braucējiem dažādu iemeslu dēļ ir atšķirīgas programmas, korekcijas ievieš arī vīrusa pandēmijas nianses. “Mūsu kā komandas kopējie plāni šogad pajukuši, katram kādi savi personiskie iemesli, plus korekcijas ieviesis vīruss. Mans plāns ir aizvadītu pirmos divus Latvijas čempionāta posmus un NEZ Baltijas rallijkrosa pirmo sacīksti Biķerniekos. Tālāk būs jādomā, ko darīt, jo

trešais Latvijas čempionāta posms sakrīt ar Polijas čempionāta pirmo sacīksti. Būs jāizvēlas.”

“Poļiem šogad arī būs tikai četri posmi.”

Par pārējiem braucējiem Ikers komentē: “Viktors Ellers plāno aizvadīt atsevišķus Latvijas rallijkrosa čempionāta posmus, savukārt Krists Valters, iespējams, ar Ford Escort automašīnu aizvadīs sacensības autokrosā.”

Pagājušajā gadā augstākos rezultātus no latviešiem Polijā guva Ikers un Krists Valters. Jānim sudrabs SN-2000 klasē, bet Kristam SN-1600 klases bronza. Polijas čempionāts šogad sāksies augusta vidū, noslēgsies oktobra vidū.

Šogad jebkura seriāla braucējiem aizvadīt pilnu sezonu vairāk nekā vienas valsts čempionātā šķiet gandrīz neiespējami, jo visi kalendāri, zaudējot pavasara beigas un vasaras pirmos mēnešus, ir saspiesti atlikušajās nedēļās līdz rudens vidum.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv