Rallijkross: Vasalemmā latvieši bez pjedestāla

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.06.2019
09:18
Kristaps Grunte daudzsološā sacīkstē finālā bija spiests izstāties (Foto: Rallikross.ee)

Vasalemmas trasē Igaunijā aizvadīts nacionālā čempionāta otrais posms, kurā startēja arī trīs Latvijas braucēji Arnis Odiņš, Kristaps Grunte un Jānis Veģeris. Lai gan braucēji bija konkurētspējīgi, nevienam neizdevās sasniegt pjedestāla pozīciju.

Touringcar klasē Grunte pēc kvalifikācijas bija trešais, savukārt savā pusfinālā sīvā cīņā viņam izdevās uzvarēt. Fināls gan atkal – gluži kā pirmajā posmā Elvā – neizdevās, jo Kristaps trešajā aplī bija spiests izstāties.

Super 1600 klasē Arnis Odiņš trasē nedevās ar Peugeot 207 automašīnu, kā bija paredzēts, bet gan ar savu VAZ 2108. Cīņa rezervēta, jo kvalifikācijas braucienos 17 dalībnieku konkurencē gūtas divas sestās un viena septītā vieta, kas kopumā nav slikti, taču neizdevās sasniegt vadošās pozīcijas. Attiecīgi, kvalifikācijas kopsummā sasniegta sestā vieta. Sacīkste apstājās līdz ar pusfinālu, kad Odiņš finišu sasniedza ceturtais, paliekot aiz fināla robežas.

Jānis Veģeris SuperCar klasē septiņu dalībnieku konkurencē pēc kvalifikācijas bija trešais, taču finālā bija spiests noslīdēt uz ceturto pozīciju.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv