Rallijkross: VIDEO: Agra Bredika “melnā fināla” Onboard

Viesturs Saukāns  14.07.2015 09:29 23

Latvijas SuperCar braucēja Agra Bredika komanda sarūpējusi mašīnas onboard video no fināla svētdienas RallycrossChallenge posmā Lietuvā. Autocross.lv lasītāji katrs pats var izspriest, kas notika sadursmes brīdī. Bet, ja ļauts mācīt dzīvot, tad gribas teikt: kādam jāmācās turēt iekšmalas, bet kādam citam vajag pieteikties nedēļas nogales NEZ posmam 333 trasē!

 

 • Māris

  Šo video vajadzētu aizsūtīt LT ekspertiem lai izstudē un saprot savu stulbību un nekompetenci!

  • Bišķi PAR lēmējiem runā tas, ka Agris par šo stundu iepriekš jau bija saņēmis brīdinājumu – gandrīz tādā pašā situācijā. Un no malas Agra laušanās garām leitim bija klasificējama kā agresīva (tas ne vienmēr nozīmē neatļauta, tiesnešiem atlika secināt, legāla vai nelegāla). Kad redzēju situāciju, pirmā doma bija – noņems, jo vairāk Lietuvā par leiša griešanu. Vienīgi likās, ka, ja reiz nākamajā aplī tika parādīts brīdinājuma karogs, tad reāli tas jau bija uzskatāms par situācijas izvērtējumu no tiesnešu puses. Sanāk, ka formāli Brediks tika sodīts divreiz.
   Bet kopumā priecē tas, ka Agris nekautrējas cīnīties ar elkoņiem, tas ir tas, ko daudzi gaida no viņa LČ cīņās. ;)

 • P.Ā.

  Parasta kontaktcīņa ar nekorektu iznākumu.
  Agri – tauta piekrīt raksta autoram- gaidam uz starta 333.

  • Komentārs

   Reāli paskatoties- Lietuvietis saprata, ka jau ir pazaudējis iekšmalu, vienkārši EVO savā starpā ir ļoti līdzīgi uzņem ātrumu, takā mēģinot sasmelt izgāzto ūdeni palaida automašīnas purnu par dziļu iekšmalā, savukārt agris jau vairs nebija rīcībspējīgs kautko šajā situācijā izdarīt, tas vienkārši notika, apskatiet kārtīgi pret citroen braucēju identiska kļūda, bet skaidrs, ka jauda krietni vairāk un viņš mierīgi paspēj izmukt no šāda gadījuma!

  • Agris jau ir sarakstos! Vēl Unāmu un Borševski vajadzētu :)

   • P.Ā.

    Unānam jāatrāda kas tiks vilkts no garažas tālākā stūra ārā nākotnei (Smiltenei ?) …:)

    • Lauris

     Unāms šogad visticamāk nestartēs…auto šobrīd bez dzinēja.varbūt uz pēdējo posmu ar jauno auto un dzinēju. žēl bet tāda ir dzīve….vai pareizāk autosports.p.s. ja kas šis auto tiek tirgots,jo būvējas cits

     • Tā nav sliktākā no ziņām, paklīda runas, ka LU galīgi muks no krosa prom. Ņepokidaj!!! :)

     • Lauris

      Nemuks nekur.ir nepabeigta darbiņa sajūta.gribas pilnvērtīgi pacīnīties ar nu jau divām evuškām un trako subaruaudi. tākā ,ja dzīve nesaliks lielus sprunguļus spieķos,tad mēģinās likt pretī kaut ko konkurētspējīgu.

 • Raivis

  Agra onboard kameraa ir redzams ka ari pec pirmas kvalifikacijas kad vinam izteica bridinajumu- tas bija ne par ko! jo Leitis savu masinu savaldit nemak, taka viss sis rallycrosa posms bija tiesam negodigs.
  Jacer ka uz 333 trases rallycrosu Agra klase bus vairak kā 4 sportisti, jo citadāk Agri iespejams tur neredzēsim.

  • FR JB

   Leitis braucot plaši, atstājot iekšmalas, provocēja šo situāciju. Rezultātā sanāca kontakts, kurš klasificējams kā pārkāpums, bet vai tomēr nevajag katru kontaktu izvērtēt no abu braucēju puses (tad sodam nevajadzētu būt), jo braucējs ar sportiskām ambīcijām noteikti izmantos iespējas nokļūt iekšmalā.

 • Lietuvis

  Hi Latvian autocross fans,

  the comentator is idiot he sad what agris is quilty for accident and must be punished for this and have friends in judges and personaly will tell them about accident. and tell them what agris is quilty for 3nd heat accident.

  • It is understandable that spectators and even commentator is a bit of fan of home drivers. :) Other thing is officials, but that accindent for me is 50:50 situation. One left door open, other didn`t let throttle a bit off. Racing incident with hard racing. Warning for Agris was best solution for officials, but DQ… Nice to see that Šarunas has sent entry for 333 race, that is brave and great. For Latvian fans now it is important to be supportive and objective, but for Agris this is good possibility to renew this duel with Šarunas, and both have really good and sporting fight. I really hope for it! See you in Latvia!

  • What can I say – you have a damn professional commentator :D

 • EX krossists

  Gliks pats vainīgs .

 • māris

  Viestur, kur tad abi igauņi super car un kas ar Borševski? Kādas prognozes par vēl kādiem dalībniekiem?

  • Par igauņiem nav ziņu, pēdējā sarunā Vilkičos teica, ka mēģinās būt vismaz kāds no EST. Borševskis nebūs, bet tas citu, nesliktu, mērķu vārdā. Tā baigi uzvārdu ziņā nevienu īpaši vairs negaidu, lai gan ceram uz pārsteigumiem. It kā sarakstos trūkst pāris CK, to skaitā R.Vītols 125, šovakar/rīt dos ziņu, ja būs. RX Ločmelis nebūs – netiek. Pārējie aktīvie cik necik ir. Zvaigznes – RN, JB, PS – viesu statusā. Ziņosim par viņu aktivitātēm!

 • Lietuvis

  Warning Agris get bofore the finals check at 7.10
  https://www.youtube.com/watch?v=pdoJLlKXD4s

 • antons

  nu,tagad saprotu,kApec Brediks tik loti gribeja leiti apdzit… – no 6:40 redzams,ka iegrūda apmalē startā

  • Lauris

   Es aizstāvēšu Agri. zinu kā viņš brauc.Visi grib uzvarēt,viens māk,viens var,vienam paveicās.Gliks nemāk zaudēt..tā man izskatās.bet kā jau teicu..visi grib uzvarēt…cerams ka 333 cīņa būs korektāka..Un es zinu ka Latvieši nevienu ar pudelēm nenomētās..trasē ir jābūt cīņai,nevis pēc tam.

   • Māris

    Un latvietis pēc sevis trases malā nekad neatstās miskasti….Lietuvā pēc skatītājiem paliek reāls bardaks…

 • Noskatoties ierakstu, mans viedoklis, ka vieta A. Bredikam atņemta nepamatoti. Savulaik Divīzijas sacīkstēs šādi momenti nebija retums. Ja iekšmala ieņemta, tad tas, kurš to pazaudējis ir pats vainīgs…( saskaņā ar noteikumiem). Varbūt vēl iespējams apstrīdēt šo dīvaino lēmumu, vai vismaz pacelt NEZ gaismā kādā komisāru sapulcē,vismaz izteikt protestu, Ja arī tas, iespējams, šobrīd neko nemaina, tomēr nevar izslēgt, ka nākotnē pirms kāds kaut ko strīdīgu nolemj, tomēr padomātu.. ?
  Veiksmi rītdienas sacensībās!
  ar cieņu
  Uģis Vītols
  PROVENTO Racing

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spānija, Barselona, 14.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 1. posms

Latvijas sportisti:

 

 

x