Rallijkross: Zināms Zviedrijas WRX posmu sastāvs, zaudēts Abū Dabī posms

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
05.08.2020
20:57
Foto: fiaworldrallycross.com

Pēc pāris nedēļām, 22. un 23. augustā ar pirmajiem diviem posmiem startēs pasaules rallijkrosa čempionāts. Rīkotāji publicējuši dalībnieku sastāvus pasaules un Eiropas Supercar klasē. Seriālam atkal izmaiņas kalendārā – atcelts posms Abū Dabī.

Holjesas trasē pasaules čempionāta dalībnieki aizvadīs pirmos divus posmus, bet Eiropas ieskaitē Zviedrijā viens posms.

Pasaules čempionāta pirmajā posmā uz starta plāno iziet 17 dalībnieki, to vidū arī KYB Team JC pilots Jānis Baumanis, kurš debitēs pie Audi stūres. Ierindā visi ziemā un pavasarī uzzinātie seriāla favorīti – mašīnu nebūs daudz, taču cīņas solās būt neprognozējamas, vismaz sezonas sākumā.

Eiropas čempionāta ieskaitē 21 dalībnieks, tostarp visi pērnie čempiona Robina Larsona konkurenti cīņā par titulu Žans Babtiste Dibūrs, Tomass Brintesons un Andrē Dibūrs. Larsons pats pārcēlies uz pasaules čempionātu, būs Baumaņa komandas biedrs KYB Team JC sastāvā.

Pasaules čempionāts arī atjaunotajā kalendārā piedzīvo zaudējumus – atcelts oktobra beigās paredzētais posms Abū Dabī, Jasmarinas trasē. Tas nozīmē, ka starp priekšpēdējo posmu Spānijā un pēdējo sacīksti Vācijā izveidojusies gandrīz divu mēnešu pauze. Čempionātā kopumā, līdz ar to, paredzēti desmit posmi: pa diviem Zviedrijā, Somijā un Latvijā, kā arī sacīkstes Beļģijā, Portugālē, Spānijā un Vācijā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv