Rallijkross: Zviedrijā latviešu rekordskaits

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.06.2017
19:58

Publicētajā dalībnieku sarakstā vērojams, ka pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta posmā, kas pirmajās jūlija dienās notiks Zviedrijā, uz starta stāsies Latvijas sportistu rekordskaits. Supercar klasē tradicionāli Jānis Baumanis un Reinis Nitišs, bet Super 1600 klasē Artim Baumanim un vienu Eiropas cīņu aizvadījušajam Jurim Spīķim pievienosies arī debitants Arnis Odiņš.

Šis būs visu laiku lielākais Latvijas pārstāvju skaits rallijkrosa augstākajā līmenī. Līdz šim nedēļas nogales maksimums tika sasniegts Beļģijas posmā, kad startēja četri no minētajiem, bez Odiņa.

Ja Supercars braucēju spēku samēri aptuveni ir nojaušami, tāpat arī Arta Baumaņa sniegums Super 1600 ir izprasts, abi TT Motorsport piloti pašlaik rada lielāko intrigu. Lai arī sacīkste noslēdzās ar melno karogu pusfinālā, Juris Spīķis debijas posmu maijā aizvadīja ļoti atzīstami. Nekas neliek domāt, ka Odiņa sniegums varētu īpaši izkrist no uzņemtā latviešu tempa.

Norvēģija stabila, bet bez gandarījuma

Aizvadītajā nedēļas nogalē Norvēģijā, Hellā aizvadītajā posmā Supercar klasē Reinis Nitišs cīņu pabeidza ar sesto vietu pusfinālā, kvalifikācijas summā sasniedzot astoto vietu. Jānis Baumanis uzrādīja stabilus rezultātus, taču summā sanāca vien sarūgtinoša 14. vieta kvalifikācijā, ar ko pietrūka pusfinālu fāzei.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv