Rallijkross/Autokross: LIVE: Latvieši Zviedrijā un Čehijā

Viesturs Saukāns  02.07.2016 07:52 3

Nedēļas nogalē Latvijas rallijkrosa braucēji Jānis Baumanis un Reinis Nitišs aizvada pasaules čempionāta sesto posmu, bet Artis Baumanis Eiropas Super 1600 klases trešo sacīksti. Savukārt Čehijā, Novapakas trasē uz starta plānota Ervina Grenča, Jāņa Boka un Jura Kuļikovska iziešana, Justa Grenča starts JuniorBuggy un Andra Kuļikovska cīņa Buggy 1600 klasē.

  • Ziņosim!

  • Bija labais! Touring fināls vispār bija kaut kāds kosmoss. Finišēja trīs no desmit. Pēc pirmā pusapļa vadībā bija Feifārs, Pleskovas kāds piektais apmēram, tad visam baram lidojot no kalna pirmie divi nespēja nobremzēt un ielidoja bortos, kam sekoja vēl divi – rezultātā 4 stiprākie paliek vienā līkumā, Pleskovas aziet pirmais, dāma no Vācijas otrā. :) Kopumā lieliski noorganizēta sacīkste, nākamgad brauksim vēl! Žēl par Boku – pēc tādiem braucieniem kā vakar un šodien viņam vajadzēja mierīgi uzvarēt… konkurenti palīdzēja to neizdarīt. A tā kopumā – fantastika! Iesaku apmeklēt arī jums!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***