Rallijkross/Folkreiss: Otrdien noslēdzas Autocross.lvRX Cup pieteikumu termiņš!

Viesturs Saukāns  27.04.2015 15:19 3

Otrdiena, 28. aprīlis ir pēdējā diena, kad bez -1 punkta sankcijām var pieteikties startam sestdienas Autocross.lv Rallijkrosa kausa izcīņai, kur sacentīsies rallijkrosa, autokrosa, folkreisa un kroskartu braucēji.

Pirmdienas pēcpusdienā folkreisā saņemti 30 pieteikumi, taču tas ne tuvu nav galīgais skaitlis – tiek paredzēts viena posma rekorda kritums un gaidīti aptuveni 40 sportisti. Rallijkrosa SuperCar klasē pieci dalībnieki, bet Nacionālās klases cīņās pieteikušies 11 sportisti, kas arī var izrādīties tikai puse no galējā pieteikumu skaita. Šobrīd neganta situācija kroskartu klasēs – vēl nav pieteikušies pāris gaidāmie Latvijas sportisti, kā arī vairāki Igaunijas un Krievijas dalībnieki, kuru pārstāvji apstiprinājuši komandu dalību gaidāmajā cīņā.

Sportisti drīkst pieteikties cīņām arī pēc termiņa beigām, taču tādā veidā tiks zaudēts viens kvalifikācijas punkts. Tas var neko neizšķirt, bet var izšķirt ļoti daudz.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rīga, Biķernieku trase, 9.-10.07.2018. Rallijkrosa Latvijas čempionāts, Baltijas kauss NEZ Kroskartu čempionāta 3. posms Dalībnieki *** Vecpils, Vecpils autotrase, 21.07.2018. Latvijas autokrosa čempionāts, 3. posms Nolikums LČ Nolikums FR-Kom Pieteikuma veidlapa LČ Pieteikuma veidlapa FR-Kom Dalībnieki LČ (12) FR Komandas (1)