Rallijkross/Juniori: Porietis uzvar NEZ posmā Dānijā (22:20)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.06.2013
07:38

Nedēļas nogalē Dānijā, Nisumas trasē norisinās NEZ rallijkrosa un NEZ kroskartu čempionāta otrais posms. Rallijkrosā uz starta stāsies Jānis Baumanis, Mārtiņš Porietis un Toms Ziedāns, bet kroskrtos – Ingus Beļakovs, Marko Priednieks un Dāvis Tobiass.

22:20: Mārtiņš Porietis izcīna uzvaru A finālā Dānijā! Iekļuvis A finālā uzreiz pēc kvalifikācijas, Mārtiņš Porietis izcīnīja uzvaru NEZ Super 1600 klasē, kas  ir viņa pirmais panākums ar jauno auto šajā klasē! Jānis Baumanis šajā klasē kvalificējās C finālam, kura startā aizbrauca pirmais. Taču auto defekts – pusass vai ātrumkārba – apturēja Jāņa centienus vēl līdz pirmajam līkumam. Toma Ziedāna cīņa noslēdzās B finālā, kurā sasniegta trešā vieta. Kopumā Toms cīņu noslēdz 9. pozīcijā. Kroskartu braucēju labākais rezultāts ir Dāvja Tobiasa piektā vieta CK 650 klasē. Ingus Beļakovs B finālā priekšpēdējā aplī aizvadīja aizraujošu cīņu par otro vietu, kam sekoja kļūda, zaudēta A fināla iespēja, taču noturēta pozīcija un sasniegta 10. vieta šajā posmā. Marko Priednieka cīņu iznīcināja motora defekts.

Sv.,15:50: Svētdiena dānijā sarežģīta. Kroskartu braucēji – visi trīs – iekļuvuši B finālā: Beļakovs un Priednieks CK125 un Tobiass CK650. Rallijkrosā vajadzētu būt, ka Porietis iekļūst A finālā. Sarežģīta cīņa jau no paša sākuma Baumanim – sasisti riteņi pirmajā kvalifikācijā un vājš rezultāts otrajā. Trešajā kvalifikācijā Baumanis uzvaru savu braucienu. Jānis cīņu turpinās C finālā. Arī Ziedānam neveiksmes, ceturtais pirmajā braucienā, bet izstāšanās nākamajos divos. Nav ziņu par viņa tālāko situāciju.

17:40: Beigusies laika kontrole. Absolūtajā sarakstā Porietis 25. vietā, Baumanis 30. vietā, Ziedāns 39. vietā.

11:45: Rīts Dānijā sācies ar spēcīgu lietu, trasē lielas peļķes. Pašlaik Super 1600 klasē veidojas favorīti – Jānis Baumanis un norvēģis Andresens. Pārējie slapjo trasi vēro visai uzmanīgi. Trenējas arī Porietis un NEZ 2000 braucējs Ziedāns. Trasē arī visi trīs kroskartu braucēji.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv