Rallijkross/Juniori/Folkreiss: Sākas NEZ rallijkrosa un kroskartu aktivitātes (info par Mūsu!)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
19.06.2013
12:43

Sākot ar šo nedēļu Latvijas rallijkrosa un kroskartu braucēji uzsāk cīņas NEZ Ziemeļeiropas rallijkrosa un kroskartu čempionātā. Šonedēļ rallijkrosa braucēji ķersies pie lietas Norvēģijas posmā Momarkenā. Arī kroskartu braucēji dodas uz Norvēģiju, kur Soleras trasē sāksies kroskartu seriāls.

Momarkenā tiks aizvadīts NEZ rallijkrosa čempionāta pirmais posms. NEZ Super 1600 klasē startam gatavojas Mārtiņš Porietis, kurš mazākās kubatūras klasē NEZ ieskaitē startēs pirmo reizi pēc vairākām sezonām un medaļām NEZ 2000 rindās. Debiju NEZ rallijkrosā piedzīvos arī Jānis Baumanis, kurš var izrādīties viens no galvenajiem klases favorītiem uz pjedestāla pozīcijām. Pirmais posms sācies ar 18 pieteikumiem šajā ieskaitē.

NEZ 2000 klasē Latviju pārstāvēs Toms Ziedāns, kuram būs jāspēkojas 16 dalībnieku konkurencē. Arī NEZ Open klasē uz starta Latvijas braucējs – Ilgonis Krūmiņš saņēmis uzaicinājumu uz cīņu, un trasē dosies ar Ford Escort Cosworth automašīnu.

Uz NEZ pirmo posmu gatavojas doties arī Lietuvas braucēju kolektīvs. NEZ Super 1600 klasē spēkosies Doms Verčinsks, Kaspars Navicks un spēcīgie Laurins Diržininks un Ernests Staponkus. NEZ Supercar klasē arī Kazimirs Gudžjūns.

Otrais posms Dānijā norisināsies nedēļu pēc Norvēģijas cīņām. Posma sakrišana ar Latvijas čempionāta cīņu Vecpilī iezāģē Toma Ziedāna plānus, kurš turas pie abām disciplīnām – rallijkrosa un autokrosa.

Turpat Norvēģijā, taču citā trasē – Solerā – cīnīsies arī Latvijas kroskartu braucēji. CK 125 klasē cīnīsies Ingus Beļakovs, Viesturs Kalniņš un Marko Priednieks. Viņu klasē kopumā pieteikti 24 sportisti. CK 650 klasē startam gatavojas Dāvis Tobiass, kurš sarakstos šobrīd ir viens no 21 pieteiktā dalībnieka.

Arī kroskartu braucēji pēc Norvēģijas posma dosies uz Dāniju, kur rallijkrosa un CK posms notiks kopīgā nedēļas nogalē Nisumā.

Jāpiebilst, ka NEZ rallijkrosa čempionāta trešais posms norisināsies 13. un 14. jūlijā Latvijā, Mūsas trasē. Organizatori informē, ka jau labu laiku sākusies pieteikšanās arī šim posmam, kā arī reģistrācija dalībnieku parkā. Uzmanību! Dalībnieku parka reģistrācija šobrīd attiecas vienīgi uz NEZ rallijkrosa čempionāta dalībniekiem! Tātad folkreisa, Beta bagiju un kroskartu braucēji šobrīd sūta tikai pieteikumus, bet parkā nereģistrējas – šo klašu dalībniekiem vietas parkā piešķirs pēc rallijkrosa pieteikumu beigām. Taču vietas pietiks visiem.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv