Rallijkross/Kroskarti: NEZ posms pulcē jaudīgākos Xtreme kroskatus

Viesturs Saukāns  27.06.2017 22:07 0

Jūlija vidu 333 trasē notiks NEZ Rallijkrosa čempionāta pirmais posms un NEZ Kroskartu čempionāta otrā sacīkste. Pašlaik lielisku aktivitāti izrāda kroskartu braucēji. Mežonīgajā Xtreme klasē jau gandrīz divi desmiti sportistu (otrdienas vakarā Autocross.lv sarakstam vēl nav pievienoti desmit pieteiktie somi).

Jau tā daudzsološi veidotais kroskartu sastāvs otrdien ieguva jaunu grūdienu, kad pieteikumus iesūtīja 17 Somijas braucēji. Turklāt tas noteikti vēl nav viss – ne no Somijas, ne pārējām NEZ Ziemeļeiropas valstīm. Kroskartu dalībnieku skaits var izrādīties rekordliels, kas sacīksti padarīs skatāmu. Tas, ka pašlaik dominē tieši jaudīgā Xtreme klase, sola īpašu šovu.

Patīkami, ka Xtreme klasē pieteikumu sarakstos atgriezusies arī šogad krosā vēl nestartējusī Beate Klipa, tāpat spēkus asfaltbraukšanā mēģinās pērnā gada Latvijas autokrosa čempionāta B600 čempions Jānis Baumanis. No latviešiem kroskartos pieteikts arī CK 250 braucējs Ingus Beļakovs, būs arī citi mūsējie.

Salonmašīnu klasēs pagaidām pieteikumu skaits pieticīgs, taču veidojas interesanta NEZ 2000 klase. Kā zināms, ieskaitē uz Latvijas kausa posmiem pulcējas vairāk nekā desmit vietējo braucēju, bet jau šobrīd sarakstā ir trīs somi, gaidāmi citi papildinājumi.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***