Sestdien folkreiss un autokross Biķerniekos!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.02.2011
12:39

(LAF ziņojums presei) Sestdien, 26. februārī pl.10:30 Rīgā, Biķernieku trasē norisināsies LAF Folkreisa un autokrosa Ziemas kausa izcīņas 5. posms. Folkreisa ieskaitē par uzvaru spēkosies aptuveni trīs desmiti dalībnieku, vairāki dalībnieki arī jaudīgākajā autokrosa klasē. Šis būs seriāla priekšpēdējais posms, tāpēc var daudz izšķirt Ziemas kausa kopvērtējumā.

Pirms Biķernieku sacīkstes, kas norisināsies kompleksa rallijkrosa trases teritorijā, folkreisa Ziemas kausa kopvērtējuma vadībā atrodas Jānis Nikels (Strenči, Folkreisa Fabrika). Pat neskatoties uz vidzemnieka sarežģītajām sacīkstēm viņam matemātiski izdodas ne tikai saglabāt, bet pat palielināt kopvērtējuma punktu pārsvaru. Statistiski īpatnēji, ka šobrīd līderis ir braucējs, kurš posmos guvis vienu uzvaru, divas piektās un vienu septīto vietu līdzšinējos četros posmos! Tiesa, Nikels ir vienīgais, kuram no 51 startējušā Ziemas kausa dalībnieka ir izdevies iekļūt A fināla desmitniekā visos četros posmos.

Šī rezultātu dīvainība apliecina folkreisa sacensību neprognozējamību un, līdz ar to arī skatāmību, kas ir aizraujoši skatītājiem. Sestdien par vienīgo folkreisa uzvaru cīnīsies aptuveni trīsdesmit dalībnieku (pieteikumu termiņš ir trešdiena, precīzs skaits vēl nav zināms).

Neprognozējama cīņa gaidāma arī Junioru kausā, kurā līdz šim četros posmos bijuši četri dažādi uzvarētāji – Eliss Dukaļskis (Sigulda), Sandis Džeriņš (Vecpils, SK Vecpils), Rihards Dainis (Jūdaži, Folkreisa Fabrika) un Dāvis Tobiass (Ķeipene). Kopvērtējuma līderis šajā konkurencē šobrīd ir Tobiass. Komandu vērtējumā vadībā Nikela un brāļu Mareka un Riharda Daiņu pārstāvētā Folkreisa Fabrika, kurai seko Štīm Rally Team (Agris Bahmanis, Ermīns Vācietis, Raimonds Bergmanis), kā arī Autocross.lv Folkreisa komanda (Renārs Ēķis, Viesturs Saukāns, Ritvars Bendziks).

Biķerniekos uz starta stāsies arī autokrosa Ziemas kausa dalībnieki. Krosisti šo seriālu vairāk izmanto braukšanas meistarības pilnveidošanai, ko likt lietā vasaras sezonā Latvijas čempionātā. Līdz šim trijos notikušajos posmos uzvaras guvuši cēsinieks Uģis Kaimiņš, valmierietis Andis Vanters un jēkabpilietis Reinis Nitišs.

Sekojiet informācijai www.autocross.lv, kurā regulāri atjaunosies sestdienas sacīkstes dalībnieku saraksts – kad pieteikumu termiņš noslēgsies, būs iespēja izsecināt favorītus, kuri spēkosies par uzvaru Biķernieku sacīkstē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv