SK Autocross.lv: Brenguļos viens pjedestāls un labs darbs

Viesturs Saukāns  03.06.2011 12:21 0

  Dažādi, Ziņas

Sporta klubs Autocross.lv ar prieku atzīmē jau otro veiksmīgo sacīksti – arī Brenguļu posmā kluba pārstāvis kāpa uz goda pjedestāla: Alberts Duntavs sasniedza trešo vietu Beta bagiju cīņās. Otrs todien startējušais braucējs bija Igors Afļitunovs, kurš sarežģītā sacīkstē sasniedza septīto vietu 1600 klasē.

Sporta klubs Autocross.lv sumina Alberta Duntava sniegumu. Jaunais sportists aizvadīja rezervētus kvalifikācijas braucienus, taču garajā A finālā sasniedza trešo pozīciju. Albertam nākamā sacīkste jau pēc nedēļas – 12. jūnijā 333 trasē, kur notiks Beta bagiju Latvijas bērnu čempionāta otrais posms.

Igoram Afļitunovam 1600 klasē sacīkste bija ļoti sarežģīta, jo bija jācīnās ar tehnikas defektiem. Problēmas pastiprināja uzbraukšana valnim vienā no kvalifikācijas braucieniem, taču Igora komanda nodemonstrēja perfektu mobilizāciju un Afļitunovs A finālā ne tikai startēja, bet pat finišēja septītajā vietā.

Igoram nākamais starts paredzēts 18. jūnijā Priekulē, Latvijas čempionāta trešajā posmā.

Veiksmi visiem SK Autocross.lv biedriem turpmākajās cīņās! Autocross.lv sportistu plejāde būs uz starta arī 12. jūnija folkreisa sacīkstē. Trīs no kluba biedriem – Renārs Ēķis, Evija Vītola un Jānis Matulēns pārstāvēs arī Autocross.lv Folkreisa komandu, kura pēc pirmā Vasaras kausa posma ir kopvērtējuma līderpozīcijā.