SK Autocross.lv: Brenguļos viens pjedestāls un labs darbs

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
03.06.2011
12:21

Sporta klubs Autocross.lv ar prieku atzīmē jau otro veiksmīgo sacīksti – arī Brenguļu posmā kluba pārstāvis kāpa uz goda pjedestāla: Alberts Duntavs sasniedza trešo vietu Beta bagiju cīņās. Otrs todien startējušais braucējs bija Igors Afļitunovs, kurš sarežģītā sacīkstē sasniedza septīto vietu 1600 klasē.

Sporta klubs Autocross.lv sumina Alberta Duntava sniegumu. Jaunais sportists aizvadīja rezervētus kvalifikācijas braucienus, taču garajā A finālā sasniedza trešo pozīciju. Albertam nākamā sacīkste jau pēc nedēļas – 12. jūnijā 333 trasē, kur notiks Beta bagiju Latvijas bērnu čempionāta otrais posms.

Igoram Afļitunovam 1600 klasē sacīkste bija ļoti sarežģīta, jo bija jācīnās ar tehnikas defektiem. Problēmas pastiprināja uzbraukšana valnim vienā no kvalifikācijas braucieniem, taču Igora komanda nodemonstrēja perfektu mobilizāciju un Afļitunovs A finālā ne tikai startēja, bet pat finišēja septītajā vietā.

Igoram nākamais starts paredzēts 18. jūnijā Priekulē, Latvijas čempionāta trešajā posmā.

Veiksmi visiem SK Autocross.lv biedriem turpmākajās cīņās! Autocross.lv sportistu plejāde būs uz starta arī 12. jūnija folkreisa sacīkstē. Trīs no kluba biedriem – Renārs Ēķis, Evija Vītola un Jānis Matulēns pārstāvēs arī Autocross.lv Folkreisa komandu, kura pēc pirmā Vasaras kausa posma ir kopvērtējuma līderpozīcijā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv