Svētdien Brenguļos turpināsies folkreisa un autokrosa Ziemas kauss

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
03.02.2011
15:31

LAF Preses dienesta info

Svētdien, 6. februārī pl. 10:30 Brenguļu autotrasē pie Valmieras norisināsies LAF Folkreisa un autokrosa Ziemas kausa izcīņas trešais posms, kas būs Brenguļu autotrases izveidotāja Oļģerta Vērmaņa seniora piemiņas sacīkste. Par uzvaru folkreisa klasē cīnīsies aptuveni 30 dalībnieki, bet īpaša izrāde ar desmit dalībniekiem norisināsies autokrosa cīņās.

Folkreisa Ziemas kausā pēc diviem posmiem vadībā atrodas Jānis Nikels (Strenči, Folkreisa Fabrika). Jānim šī būs, nosacīti, mājas trase, līdz ar to viņam ir labas izredzes uzlabot kopvērtējuma situāciju. Pēc pirmajiem posmiem viņa sīvākais konkurents ir Folkreisa Fabrikas komandas biedrs Mareks Dainis. Trešais – Artūrs Vecgailis (Rauna, Raunas Bruģakmens). Tomēr kopvērtējuma situācija ir visai mainīga, jo nevienam no līderiem sezonas sākums nav bijis perfekts – Nikels pirms uzvaras otrajā posmā Mūsā bija tikai piektais Raunā, Dainim ir viena otrā un viena ceturtā vieta, bet Vecgailis abas reizes bijis A finālā, taču ne reizi nav sasniedzis finišu! Turklāt kopvērtējums pēc Brenguļiem var kļūt vēl interesantāks, jo startēs pirmā posma uzvarētājs Ritvars Kārkliņš (Cēsis), kurš ir attiecīgās sacīkstes favorīts, taču neplāno aizvadīt pilnu Ziemas kausa sezonu.

Brenguļu posmā galvenie favorīti būs Ritvars Kārkliņš un Jānis Nikels, tomēr, iespējams, pārsteigumus sagādās arī citi dalībnieki. Atgriezies pie sava VAZ 2108 stūres būs cēsinieks Agris Upītis, kurš bija viens no Vasaras kausa līderiem.

Folkreisa dalībnieki sadalīs kausus arī Junioru un Komandu kausa izcīņās. Junioru cīņās favorītu pulkā Dāvis Tobiass (Ķeipene) un Eliss Dukaļskis (Sigulda), kā arī Rihards Dainis (Jūdaži, Folkreisa Fabrika) un Renārs Ēķis (Jelgava, Autocross.lv Folkreisa komanda). Komandu vērtējumā galvenā favorīte būs Nikela un brāļu Daiņu pārstāvētā Folkreisa Fabrika.

Interesanta cīņa veidojas autokrosa klasē, kurā pieteikušies desmit dalībnieki. Pēc pāris sezonu pārtraukuma uz starta stāsies bijušais Latvijas čempions Oļģerts Vērmanis juniors, kuram pretī stāsies Latvijas čempionāta vadošie braucēji Andis Kļava un Andis Vanters, kā arī citi braucēji – Sandis Melngāršs, Jānis Tiltiņš, krosa debitanti Uģis Kaimiņš un Reinis Nitišs. Viena no svētdienas intrigām – krosā debitēs arī līdzšinējais folkreisa līderis Artūrs Bāriņš! Pasākumu krāšņāku padarīs arī aizmugures piedziņas VAZ automašīnu dalībnieki.

Sacensību sākums svētdien pl.10:30. Gan folkreisa, gan krosa braucējiem jāaizvada pa trim kvalifikācijas braucieniem un finālsacīkstes. Skatītājiem pasākuma apmeklēšanas izmaksas simboliskas – Ls 2. Informācija: Autocross.lv.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv