Autokross/Folkreiss: Līdz pieteikumu termiņa beigām trīs dienas

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.01.2014
09:05

Pirmdiena, otrdiena un trešdiena ir pēdējā trīs dienas, kuru laikā sportisti var pieteikties sestdienas LAF Folkreisa Ziemas kausa izcīņas un LAF Krosa komisijas kausa posmam Upesciemā, Garkalnes autotrasē. Tas nozīmē, ka dalībnieku skaits drīzumā varētu ievērojami papildināties, vismaz folkreisa ieskaitē. Šobrīd pārsteidz autokrosa klase, kurā tikai viens pieteikums.

Pirmdienas rītā folkreisam pieteikti 15 dalībnieki, tomēr sarunas, ziņas un baumas sola ja ne gluži vēl tikpat, tad krietni vairāk sportistu.

Krosā pašlaik viens pieteikums – strauji braucēja karjeru attīsta Edijs Ošs, kurš vasarā debitēja folkreisā, rudenī guva pirmo folkreisa uzvaru, bet šoziem jau pieteicies gan Upesciema, gan Vecpils Krosa komisijas kausa posmiem. Par Vecpili runājot – ar SEAT Ibiza cīņai gatavojas Gints Astrauskis (Ošs un Astrauskis, savukārt, ir vienīgie pieteikumi pēc 13 dienām paredzētajā Kurzemes posmā.

Upesciema sacīkstes sakarā nekādi ekstra lēmumi vairs netiek paredzēti – sacīkste, visticamāk, notiks, lai arī ko šobrīd mums gatavotu laika apstākļi.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv