Autokross/Folkreiss: Pēdējā pieteikumu diena, zvaigžņu sastāvs Brenguļos!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
17.09.2014
14:01

Trešdiena ir pēdējā oficiālā pieteikumu iesūtīšanas diena dalībai LAF Folkreisa Vasaras kausa un LAF Krosa komisijas kausa pēdējā posmā svētdien Brenguļos. Jau šobrīd iezīmējas fantastisks sastāvs autokrosa klasē.

Krosam kopumā saņemti astoņi pieteikumi, to vidū arī Latvijas autokrosa jauno laiku leģendas: viens otram pretī stāsies leģendārie Open čempioni Raimonds Jerāns un Jānis Kozlovskis, turklāt cīņai pieteicies arī bijušais 2000 Super čempions Jānis Spīķis. Pie titulētajiem braucējiem nu jau jāpiemin arī jaunais 2000 Super klases čempions Mārtiņš Starks, Tomēr viņš visai rezervēti attiecas pret iespējām cīnīties par uzvaru, jo Ford Puma nav atrisināts Lietuvā iegūtais ātrumkārbas defekts, savukārt iepriekš izmantotajam VW Golf II diez vai pietiks spēka cīnīties ar spēcīgākajām mašīnām.

Trešdiena ir pēdējā pieteikumu pieņemšanas diena, kad braucēji var pieteikties bez sportiskajām sankcijām. Neviens netiks atraidīts arī atlikušajās dienās līdz sacīkstei, taču gan folkreisā, gan krosā par kavējumu būs jāsaņem -1 punkts kvalifikācijā.

Folkreisa interesentiem atgādinājums, ka šī ir pēdējā iespēja šogad iegādāties mašīnas, lai jau ar pirmo posmu būtu uz starta Ziemas kausa cīņās.

Tikko saņemta informācija, ka briest lieliski pārsteigumi arī folkreisa sastāvā! Gaidām pieteikumus!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv