Autokross/Folkreiss: Pieteikšanās termiņš – otrdiena

Viesturs Saukāns  27.01.2012 22:29 49

Pieteikšanās termiņš nākamās nedēļas sestdienas sacīkstei Mūsas trasē ir otrdiena, 31. janvāris. Tas nozīmē, ka sacīkstes dalībnieku sastāvu uzzināsim pēc piecām dienām. Pašlaik folkreisā pieteikušies 15 dalībnieki, savukārt krosā, kurā uz Bausku tika prognozēts prāvs skaits sportistu, pašlaik pieteicies vienīgi Artūrs Bāriņš.
Paredzams, ka folkreisa šī gada otrajā sacīkstē sportistu skaits varētu pārsniegt 30, jau šobrīd sarakstos parādījušies sportisti, kuri pirmajā posmā Vecpilī nebija gatavi startēt. Pirmā sacīkste arī izdevās salīdzinoši saudzīga pret tehniku, netika piedzīvoti kardināli lūzumi vai tehniku bojājošas avārijas.
Līdzjutēji ar cerību gaida krosa klasi Mūsā, jo Vecpilī sarūpētais garo radžu šovs Anda Kļavas, Toma Ziedāna un Kaspara Silenieka izpildījumā bija baudāms notikums!

 • Volners

  Man ko acis greizas,vai kas? ?:-)
  Kur iepriekšējie sašautuma pilnie komenti!?
  KApēc šāds cenzs? ;-)

  • Ironiskā kārtā ir kaut kāds servera gļuks atgadījies, kas ir apēdis pēdējās diennakts atjaunoto informāciju. Tāpēc arī ziņas un pieteikumus nācās likt pa jaunam, bet komentāri, diemžēl, vējā. Žēl, jo tajos bija daudz gan saprātīgu tekstu, gan komiskuma..

 • Volners

  Un kur var ieraudzīt ieejas maksu Mūsas pasākumā? ?:-)

  • #171

   Bez 5 Ls droši jau nekur :( :D

   Kā jau vnm tribīnes lūzīs no pārpilnības ! :)

   • Volners

    Tas ir ja ņem Single room A tribīnē!!! ;-) A ja gribās bariņā kādiem četriem…… :-P

    Žēl,ka konfidensionāli(noteikti)bet būtu interesanti-CIK ar ziedojumiem savāca Vecpilnieki!?(a vdrug* ieinteresē Mūsas orgu ar pareizāku pieeju mazai bet foršai peļņai arī no skatītājiem) ;-)

    Un kā tur ar tiem AKAistiem-būs tad tie,kuriem nav kauns no sava karkasa,vai tomēr tur AUGŠA visu nosaka un nebūs neviens!?

    *No krievu val-ja nu pēķšņi!

    • Volners, biļešu cenas nemainīgas: 3.00 LVL skatītājiem, 2.00 LVL transportam. Tev un tavam bariņam ,4 cilvēku kopskaitā, savlaicīgi ierodoties uz pasākumu, ieeja par brīvu,ar nosacījumu, ja pieteiksies pie manis, palīdzēsiet savest mucas dalībnieku parkā, palīdzēsiet notīrīt trepes no sniega uz sporta tribīni un sakurt ugunskurus sportistu labsajūtai. Pat tev un tam tavam bariņam būs ne tikai ieeja par velti un visu dienu šovs, bet uzsaukšu arī karstu kafeju un gonkas varēsi vērot no apkurinātās Komisāru telpas, ka sacīt jāsaka Singl A room. Palidzēsi vēl arī sakopt visu pēc gonkas, dabūsi arī karstas gardas darbinieku pusdienas par velti, kā to dara daudzi, kuri nevar atļauties samaksāt par noorganizēto šovu/pasākumu. Noteikumi Mūsā visiem vienādi un nemainīgi…arī tas pats attiecināms uz visām trim šīs sezonas starptautiskajām sacensībām maijā, jūlijā, septembrī-slaucīsim, pļausiim, krāsosism, mālēsim, vedīsim, reģistrēsim, kārtosim… Negribi neko darīt, piedod, ,maksā- par velti maijā tikai kaķi ņaud… A tu vecis spēcīgs gudrs un ar izdomu…Gaidu tavu atsaucību un sadarbību kopējā pasākuma veicināšanai un paša labsajūtai. Lūk arī būs tev ziedojums, gan tavs man, gan mans tev. Mūsā nav un nebūs kastes ziedojumiem,un, tiesnešiem, darbiniekiem, traktoristiem, mediķiem, evakuatoriem, degvielai, gāzei, elektrībai, apkopējām, sekretārēm no tava ziedojuma diez vai pietiks ko samaksāt par labi paveikto un novadīto pasākumu.
     Ar cieņu..EM.
     P.S. mans tel.nr. tev ir zināms (29227172). Nečurā smiltīs un netaisi putekļus, paņem mobilu un pazvani, vienosimies.

     • Volners

      Lai neizplūstu runā(kaut dikti pirksti niez)!
      No iekšām un patiesi-apdomas vērts piedāvājums!

      P.S.Atļauties varu arī 5Ls,tikai par ko!

     • Pilots

      Volner tu būsi tā mūžīgā ”aita”, kas mūžīgi blēs!

      Ja tev nav ko redzēt dodies uz ralliju un sēdi vienā līkumā, priecājies!

     • Volners

      Es kaut kur rakstīju,ka NAV ko redzēt? ?:-)
      Kādam anonīmam Pilotam Aita,kādam destruktīva kritika(pēc kuras,kāds nekāds bet samērā cienījams piedāvājums nāca no EM)!
      Tas pēc vēlmes iedziļināties būtībā! ;-) Un būtība šajā gadījumā ir-sasperkalodku-kā vāciski ir skatītājs!!!
      Ja reiz ir FOLK RACE tad kamdēļ NAV (ne visur) FOLK (ar uzsvaru uz šo) ZUSCHAUER*???
      Par Aitu-man egoistiski pilnīgi apseglot,cik maksā-gribēšu skatīšos(un to daru arī par 10Ls),negribēšu neskatīšos un tā vietā izvēlēšos produktu par adekvātu samaksu(salīdziniet NEZ līmeni un Folkreisa-pāgājušā gada piemēri-cenas)ar visu cieņu Folkreisam(ne velti uz viņu braucu pat uz Vecpili).Tomēr Aitai ir tikai vēlme NE anonīmi izteikt savu viedokli(ne rupju,ne ķengājošu) publiski,lai redzētu rezonansi!Redzēju pozitīvu (EM) redzēju TUKŠU (…).Tātad pēc būtības-viss notiek!

      *No vācu val-skatītājs.

 • Aivars

  Volner domā, ko raksti! Amatieriem “augša”, kā tu nosauci, pats saka, lai braucam uz Bausku, nevis kādam aizliedz braukt kaut kur ārpus savu pasākumu! Un nezvai amatieros kādam ir kauns par savu karkasu, jo pārsvarā visiem tie ir izbijuši LČ karkasi utt. Neviens nesatraucās par karkasu, bet par citām vietām, kas neatbilst LAF tehniskajiem noteikumiem!
  Tev konkrēti iesaku neko nerunāt lieki, ja pats nezini kas un kā ir, jo dēļ tādiem kā tu, bieži vien citiem sanāk domstarpības! Tas tikai tāds mans ieteikums!

  • Volners

   Jautājuma zīme “?” teikuma beigās nozīmē jautājumu-manā paurī pārsvarā to,ko nezinu.Un ja nezinu,tātad uzdodu jautājumu ar jautājuma teikumu,kuram galā ir jautājuma zīme(ja dzīvajā,tad ar intonāciju un teikuma uzbūvi,kas atbilst jautājumam! ;-) Daudz jau nekas tur pāri nepaliek bez karkasa(un vispār lietām,kas atbild par paša braucēja drošību-ne???)(šeit ar šo biju domājis,ja drīkst un var-apgaismo mani tumsoni,kas vēl LAFam ir tik nežēlīgs,kas AKAa iet cauri tehniskajam komisāram?(tikai interese,nevis uzliciens)

   Komentārs,kurš pazuda piektdienas tumsā :party: -ES,kā skatītājs(sacensībās,kuras vēroju,vai domāju vērot klātienē) esmu tikai un vienīgi par daudzskaitlību-jo tā lielāka,jo feināk,ja to masu veidu mašīnas no AKA-kāds razons-galvenais,ka tusiņš lielāks!

   Paldiesiņš par ieteikumu-tik nez kāds man,kā skatītājam iespēj’s jaukt kādam duļķi dīķī????Es i’ plāna galdiņa urbējs!

   • lielais

    :-D jā Volnera kungs! ir lietas ko es no tava komentāra necentišos apstrīdēt! :-D Bez karkasa ir vēl ir citas lietas, piemēram visi konteineri,buferi un to stiprinājumi. Protams nav runa par dzelzcela sliedi zem bufere. Man ir astotā buferi( golfam 2) ar orginālajiem kronšteiniem. tāpat ja mašina rūc tukšgaitā ieliekot robā un strauji atlaižot sajugu,noslāpst jābeidz strādāt degvielas sūknim,nu daudz tādu lietu kas ir profiem un tomēr laikam nav folkreisam. Nu nezinu manu prāt atkal latviešiem liekas ka jābut ir visiem priekšā ari ar striktajiem noteikumiem,leišiem ir vieglāk.

    • Kostiks

     pieliksi atpakal HESTec un buu viss bumbaas ar to pumpi

 • Vilcis

  Volner, neuztraucies, sacensību nebūs, paskaties meteo prognozes uz 4.februāri.

  • Ņepoņal? Kāda problēma aizvadīt gonku jaukā ziemas dienā ar -18 grādiem un nelielu sniegu (+/- vairāku meteo prognozētāju info)? Kaut kā nesaprotu tautiešu paniku un skaļus virsrakstus ziņu portālos par “arktisko aukstumu” – mēs iepriekšējās divās ziemās pa diviem mēnešiem šādos apstākļos dzīvojām un arī gonkās braucām. :D

  • Volners

   Pagājušajā ziemā baudīju saorganizēto šovu pie aptuveni -20 (precīzi nerakšu).Nu ne man,ne izskatījās īpaši dalībniekiem tas netraucēja!Moš mehiem vienīgi štruntīgāk pa apakšu ņemties?!

 • 26

  Viestur viss štokos,šeit pacepsies čaļi,parkā visi atkal draugi :-D Jā un par to,laika apstākli,da kaut vai -30C,ja autiņš neslāps nost,ganka būs,lai tur vai kas :devil:

 • Volners

  Nu ko pēdējā diena!
  Prasās vēl mismaz kādi 8-10 dalībnieki!
  Kāda solās būt trase?Ledus,blietēts sniegs?
  Tad AKA sportisti tomēr nebūs?

 • lielais

  laikam jau nebūs. nu vienigi Kristaps

  • Volners

   Tiešām no tām AKA dalībnieku mašīnām (kas būtu gatavas startēt Mūsā) tikai viena atbilst LAFa prasībām!?
   It kā jau ideja viena uyn tā pati-braukt krosu pa slēgtu trasi.Nez kur un kapēc rodās šī atšķirība?
   Prātojums jau pirms kāda laika-LAFs propogandē (labo Viestur,ja es kļūdos) ka ja nav prasībām atbilstoši pepelaci un drošības aprīkojums-LAFs nevēlās uzņemties atbildību(nav gan izprotams par ko tieši,jo sabojājot veselību manuprāt LAFam nekas neistājās),tātād jautājums-AKA(kas arī ir juridiska organizācija) teiksim lielākas avārijas rezultātā-neuzņemās to mistisko atbildību??
   Ceru,ka prātojums ir abām pusēm saprotams!
   ;-)

   • lielais

    nu gan jau ari Kristapam tā mašina nav īsti pēc noteikumiem(varbūt kļudos). mums tās mašinas protams ir ar normāliem karkasiem,beņķiem un visu pārējo. un M.O pats skatās un izvērtē laist tādu vai nē. Tāpat ir ari braukšnas stils un kultūra. AKĀ ir manuprāt nebijis Latvijas vēsturē gadījums kad cilvēkam(Kolomenskim,kas brauc ari čempī,un brauc pa priekšu,ar lielu pieredzi un stipru mašinu) ir mūža diskvalifikācija un aizliegums braukt mūsu pasākumos. Un viss dēļ agresivā un ļoti riskantā braukšanas stila,kura rezultātā varēja būt smaga avārija ar daudz cietušajiem. Cik zinu ari cempī viņš nav paraug zēns.Ari Mūsā vasarā mēs braucām korekti,un nebija ari avāriju. Tā kā varbūt ari mums tie drošibas noteikumi var būt bišku maigāki. Bet tā jau ir ka izlietu ūdeni atpakaļ nesasmelsi,katram no Lafa ir kāda sāpe,arī man.

    • Darām varbūt tā – saliec stabiņā savas pretenzijas vai problēmas, piemēram:
     * Saukāns ir slikts (pamatojums)
     * Ulme ir nepareiza (pamatojums)
     * Maišelis neļauj braukt (pamatojums)

     un kaut kā tā. Uzraksti, risināsim problēmu. Citādi te tāds prozas vakars katru dienu, nav skaidrs, kur ir sāpe, kas jādara, lai vēl kādam izpatiktu un vienā vietā ielīstu.
     PS-lafā par šo tēmu sāpes nav. Rencēnu kluba un LAF prezidija iniciēta izveidota darba grupa par tā saukto klubu sacensību situāciju Latvijā. Pirmā sapulce veiksmīgi notika, gadījās dzirdēt blakus sēžot – sanāca kungi un dāmas, saprātīgi, bez kliegšanas izrunāja katrs savu tēmu un pieņēma pirmos lēmumus. Kad prezidijs apstiprinās nolemto, tas tiks arī publiskots. Respektīvi, ja cilvēkiem ir interese lietas kārtot, viņi kārto. Ja cilvēkiem negribas lietas kārtot, tad viņi nekārto. Bet dažos gadījumos praksē izskatās, ka ir sanācis nosprūst pa vidu, grib, bet negrib. Un pret šādu nostāju ir grūti kaut ko izprast – atstumt tādus un aizmirst, aicināt bariņā un domāt, kā kopīgi kaut ko darīt… Figviņzin…
     Par 04.02. atkārtoju 348. reizi, pēc principa, “golfs arī āfrikā ir golfs”: Ja mašīna ir droša un braucējs grib braukt, viņš sestdien pulcējas Mūsas trasē. Ja mašīna nav droša, tad a) ja sportists ir saprātīgs, viņš uzzina, kas ir par vainu viņa mašīnai un, ja ne tajā dienā, tad nākamajās sakārto mašīnu tā, lai pašam droši un sievai prāts mierīgs. b) ja sportists ir neprātīgs, viņš turpina ar pilnu pedāli vilkt ar mašīnu pa da jebkurieni, zinot, ka “nu tā īsti laikam droši nav, bet gan jau saies”. Jautāju, lūdzoties, vēlreiz: kas no šī nav saprotams? Kas no šī liek, tā vietā, lai dažas stundas pavadītu garāžā pirms gonkas, stundām sēdēt šajos komentāros un mēģināt pretoties katram, kurš nāk pretī? Es un, kā noprotu, Edgars, Volners un daudzi lasītāji, tik tiešām nesaprotu bēdu, bez lekšanās un sprēgāšanas. Tāpēc piedāvāju pa punktiem uzskaitīt šo sacensību rīkotāju un/vai LAF kļūdu. Apsolos sava mērenā saprāta robežās sniegt tās atbildes, kuras es zinu…
     Ā, JĀ, visu laiku piemirstu dot ļoti perfektu, pozitīvu piemēru no pusgadu nesenas vēstures: Oktobrī, Popē uz starta izgāja vairāk nekā 20 autokrosa klases braucēju, gan čempionāta, gan nečempionāta sportisti, ar visu ļauno LAFa tehnisko. Tātad praksē tika pierādīts, ka ir realizējams tas, ko šeit mēģina apgalvot kā neiespējamu…

     • Volners

      LAPS!!!!!!!! :yes: (tīri par stilu) Saprotami un latviski!
      BET.
      Bez tā,ka čoms uztraucās par čomu (neesi dulls nebrauc ar tādu mašīnu).TAs saprotu ir Viestura arguments!(un izprotams).
      Es nesapratu (a gribu saprast tikai sev sapratnei un zināšanai).
      KAS ir juridiskā LAFa atbildība,ja teh komisārs izlaiž cauri mašīnu ar nesametinātiem līdz galam beņķa stiprinājumiem (savējie sapratīs) ;-) , un nedod dievs ir jāzvana sievai pēc negadijuma,kurā džeks sagrieza pirkstu pret vaļā atnākušu beņķa stiprinājumu? ?:-)

     • lielais

      Sākšu no otra gala. 3.Maišelis neļauj braukt. Maišelis ir biznesmens,viņš dara visu lai būtu daudz skatītāju,braucēju,lai būtu labs pasākums. Bet vajag atcerēties ka viņa trase ir gan LAF gan FIA trases,un veselais saprāt neļauj iet pret šim organizācijām. Mutiski bija ar Māri vienošanās,bet uz papira to uzlikt nevarēja. 2.Inta nepareiza. Par šo sievieti tiešām negribās neko sliktu teikt bet tomēr daži jautājumi. Kāpēc profi nevar atbraukt pie amatieriem,draud noņemt licenzi, atņemt titulus(Spiķis Krauķos).??????? 1.Saukāns ir slikts. Smags punkts. Pilnīgi ticu ka lielākai folkreisistu daļai svētdien ejot uz baznīcu pirmais sprediķis ir : Lai svētits mūsu Folkreisa Tēvs,lai notiek Viņa prāts gan trasē gan arī tehniskajā parkā…………..! :-) Bet ja nopietni,ar ko sākās Folkreisa un AKAs konflikts,cik es zinu. Līdz vasaras Mūsai bija kaut cik ok. Pēc tā kad mēs plašā pulkā bijām Mūsā,mūs pat nepieminēja nevienā mēdijā.Bija paredzēts folkreisa posms Kalna pagastā,taču tās nenotika jo Māris uzlika nosacijumu,ka ari amatieru krosam ir jābūt atspoguļotam vismaz pa 30%.Folkreiss nepiekrita, zem komentāriem palasiet PAR AUTOCROSS.LV Star citu tur ir rakstits ka uzdevums ir atspoguļot autocross UN CITIEM RADNIECISKIEM AUTOSPORTA VEIDIEM LATVIJĀ. Viestur, varbūt vari pateikt kad mēs Amatieri esam Tavā mājas lapā pieminēti. Es uzskatu ka mēs esam diezgan draudzigi,saliedēti(cik nu tas ir iespējams). Tagad mēs zinām ka mēs varēsim braukt savās gonkās,savās trasēs. Bet aizskrienot pēc garšigāka pirāga(nododot cilvēkus kas mūs ir tik tālu izvilkuši) mēs riskējam palikt pie sasistas siles( kur ir garantija ka mēs Lafam būsim pēc tam vajadzigi). Viestur un Edgar, sazvaniet Māri un sarunājat lai viņš ari piedalās,un būs vesels bars ar mašinām. Mašinas ir gatavas,stāv garāžā un gaida. Nu kaut kā tā. Tāpat es ari apzinos ka pēc ši komentāra es vairs nevarēšu braukt ne Mūsā ne profos,bet nu tāda ir dzive,gan jau liks šķeršlus kāds :-((

     • Volners

      Mēģināšu ta saudzīgi arī citu piemēru ( ja reiz minēji arī citu veselību)Kāda ir LAFa juridiskā atbildība,ja teh komisārs ir izlaidis mašīnu BEZ bremzēm un tā dēļ(acīmredzami nebremzēja dzelteno karogu zonā,kur tas nelaimīgais ar to pirkstu salonā vel netika galā) tam ar to pirkstu vēl puns galvā?
      Bet lai nesekotu sulīgi teksti-ES negruzīju-toč tikai izpratnei ( šis jautajums galvā arī saistībā ar ralliju un jau sen) :-)

     • Volners

      Tīri tikai tagad iespamot…jo aprēcos…godavārds…
      Nekomentēšu,tie kas lasa-sapratīs (ceru),tikai nocitēšu Lielo(un smiekls ne par LIELO,jo pat nezinu kā šīm vārdā)
      …..Maišelis ir biznesmens,viņš dara visu lai būtu daudz skatītāju…(sorry EM :-P )

      Skats no malas-RSā braucu ar pēdējiem numuriem-nu pārsvarā ne fotogrāfiem,ne filmētājiem mūsu ekpāža nebij interesanta-kapēc-manuprāt subjektīvs viņu vērtējums-bet-viņu kameras,viņu fočiki-ko grib to dara-vai tapēc es nebraucu RS?-nē……

     • 1. Vai Tu esi tas pats Viesturs, kurš neatbild uz telefona zvaniem tāpēc, ka ne ar kuru katru grib runāt?
      2. Vai tā nav tā pati Inta, kura lūdz uzrīkot folkreisu, piedāvā noslēgt līgumu un tad pēdējā brīdī (kad ēterā iet gaisā radioreklāma un nodrukātas un izvietotas afišas, sagādāti kausi) sāk uzstādīt iepriekš neatrunātus noteikumus un atsauc sacensības?
      3. Vai mēs nevienojāmies ar Jums cienījamais EM, ka AKAs automašīnām tiek piemērots AKAs tehniskais nolikums? Automašīnas ir gatavotas atbilstoši tam.
      AKAs tehniskā komisāra uzvārds mūsu sarunās netika apspriests.
      Neredzu problēmu-viena juridiska persona slēdz līgumu ar otru juridisku personu un attiecīgi sadala atbildību!
      Par ko jūs te cepaties? Kas ir noticis?
      Runājot par POPI-amatieri talkoja trasē, gatavoja to folkreisam. Bez viņu piedalīšanās sacensību gatavošanā nebūtu iespējamas arī folkreisa sacensības. Arī finansiāli nebūtu “savilkuši ” galus.

     • Žebeks

      varbūt pādam ir kāds pamatots arguments, kāpēc Latvijā nav iespējams, kā Lietuvā- Vilkičos notiek Baltijas (jā, BALTIJAS, nevis folkreiss) kausa posms autokrosā un tā ietvaros starp braucieniem notiek klubu mači, kur klubi virza savus labākos braucējus, slēdz derības un spicākie klubu braucēji saņem no kluba stimulu Litu veidā. Protams, klubi paši veic saviem auto kopīgu tehnisko komisiju, kur viss pietiekami augstā līmenī un ja teh komisārs ir kko aizrādījis, viņš uz starta pieiet pie auto un pārbauda, vai tas ir novērsts. Jāņu nakts pasākumā bija 9 atsevišķas amatieru klases un skatītāji tik daudz, cik Latvijā aiziet gada laikā (labi, neskaitot Popi :D ) un atstāja pie ieejas ap 2 LVL- tātad var mēģināt ar ģimeni ierasties. Amatieriem ir jaļauj dzīvot sava dzīve ar saviem budžetiem un komandām, bez LAFa diktatūras, bez vislatvijas pārfolkreisošanas, jo būtu tā, kā laiks pieņemt, ka amatieri ir amatieri. Jaaprok kara cirvis, jasakārto atbildība, finansiālā puse un jabauda daudzskaitlīgāks autokross. Skaidrs, ka šī matu skaldīšana nav ne priekš braucējiem, ne skatītājiem.

   • Tas ir tas, ko es arī mēģinu pateikt jau otro nedēļu: ja sportistam ir krosa automobilis, kurš ir drošs viņa un citu veselībai un dzīvībai, tad sestdienas sacensību rīkotāji viņu uzaicina cīnīties krosa klasē. Sac.nolikumā ir atrunāts, ka var nebūt laf dokumentācija – vienkārši auto ir jābūt drošam. Kur, jo*^&%$ &%ķ, ir problēma?
    Iztēlojamies, ka uz pasaules nav lafu, aku, paku, caku un kaku, vienkārši ir autokrosa mašīnas, kuras ir drošas dzīvībai… Sapulcējamies un braucam.

 • Vēršu jūsu uzmanību uz sacensību Nolikumā rakstīto un apstiprināto:
  ….drošības karkasam var nebūt karkasa sertifikāta, tā atbilstību drošības prasībām pārbaudīs sacensību tehniskā komisija- šajā gaījumā tas ir A.Liškovskis.
  …..sportistiem, kuriem nav sezonas licences, jāuzrāda apdrošināšana un ārsta izziņa, der autovadītājam izsniegtā.
  Lūk, viss ir izdarīts un pakārtots, lai šajās sacensībās vrētu piedalīties jebkurš daībnieks no lafas, akas, pakas, cakas un pat kakas. Kas šajā Nolikumā nav saprotams. Kur ir problēma? Atšķirība starp vasaras sacensībām, kad pirmo reizi amatieri brauca Mūsā, un šim sacensībām ir tikai tā, ka MO nav tehn. komisārs amatieriem, jo to vairs nevajag. Šajās sacensībās ir viena klase-autokross, kurā brauc visi un visiem ir vieni noteikumi. Vai kāds liedz MO ņemt dalību tehniskajā pārbaudē? Sakontaktēties ar AL jau savlaicīgi, izrunāt nianses, palīdzēt savējiem, apspriesties par nākotni, šo sezonu un turpmākajām sacensībām…Vai amatieriem nav vēlēšanās braukt, sacensties arī LAF trasēs? Kāpēc atkal viss ir jānoliedz un jāatsauc dalība, jāierokas savā smilškastē? Es, EM, nekad neesmu solījis MO, ka tehniskā pārbaude bū katrai grupai sava. Es, EM, solīju sakārtot lietas tā, lai visi varētu piedalīties šajās sacensībās. Esmu savu solijumu izpildījis. Un, lūdzu, nu beidzam šīs kuluārās sarunas, pārpratumus, ambīcijas- braucam sacenšamies atpūšamies priecājamies salstam un sasildāmies..::)))

 • Puikām!

  Es arī nesaprotu, cik ilgi te var ar gailīšiem mērīties?! O:-)

 • Aivars

  Ja tehniskā komisija amatieriem būtu no AKAs, tad es 100% zinu, ka iziešu, jo to izeju jau 2 gadus! Es konkrēti no LAFa komisijas baidos par bākas konteineri, buferu stiprinājumiem, kā arī vēl dažādiem pastiprinājumiem, kuri man ir priekšā un nedrīkst būt, bet ja man viņu nebūs, motors dienas vidū vilksies pa zemi! Kā arī ir vēl dažas lietas, kas attur no dalības Bauskā, bet nejau ka kāds būtu slikts vai neļautu braukt! Ir tieši, takā jūs sakat, ka man var parādīt lietas, kuras jāpārtaisa un es varēšu doties mājā! Tikai cik man ceļš izmaksās? Tās lietas pārtaisīt nebūs viegli un kamēr neplānoju aiziet no AKAs vai būvēt jaunu auto, tikmēr varu atstāt visu, kā ir, jo savai vai citu drošībai draudus saistībā ar savu auto neredzu!

  • Beidzot kaut kas konstruktīvs. Varbūt ir vērts sazināties ar Tehnisko komisāru par šīm lietām? Negribu tagad publiski publicēt cita cilvēka numuru, bet, piezvanot man (26579000), varētu līdzēt ar kontaktiem. To visu var izrunāt un noskaidrot.

  • Volners

   Ar tehniku uz jūs!Bet-toč tāds kluss(jei bogu kluss) ieteikums.Ja reiz brauc,pat zini,kur ir problemātiskie mezgli.MAN domāt-ja atbildīsi LAFa prasībām-toč derēsi AKAi(vai kļūdos).Un tas ieteikums-kopā ar tehniskajiem LAFa cilvēkiem sakārto mašīnu arī LAFam.Brauc AKā un kad gribās LAFā(cik sapratu-AKAs vadību šķēršļus neliek).Piekrītu,ka moš tapēc pērties uz Mūsu nav vērts,bet sakārtot šo jautājumu un turpmāk par to neuztraukties-manuprāt štelle!

   • Aivars

    Kā jau teicu, pārtaisīt ir grūti! Vieglāk būtu būvēt jaunu auto, manuprāt, kam naudas man nav! AKA protams šķēršļus neliek ar to!

   • Kurzemes, Zemgales un Latgales amatieru autoklubi ir saskaņojuši savus tehniskos nolikumus, kuri ir izstrādāti šo klubu sacensībām. Sacensības ir zemāka līmeņa nekā Latvijas čempionāts – un tas ir tikai loģiski. Tāpat kā folkreiss – tam ir savs tehniskais nolikums, kurš ir izstrādāts cita līmeņa sacensībām. Ne ar folkreisam ne amatieru krosam gatavotu automašīnu nevar braukt Latvijas čempionātā.
    Savukārt sportistam ir izvēles iespēja kādā no šīm kategorijām startēt. Ja vēlies piedalīties LČ gatavo tam atbilstošu braucamo. Katrai no šīm nišām ir savas izmaksas – gan automašīnas sagatavošanas, gan dalības maksas, gan licezēšanas.

 • Aivars

  Vasarā, kad tika braukts un vērtēts atsevišķi, tad nekādu problēmu, jo tās ir divas dažādu līmeņu sacīkstes, kas tika rīkotas vienā dienā, vienā trasē, kā folkreiss un LČ, vismaz MAN PERSONĪGI tā šķiet!

 • Ne vasarā, ne tagad tas nav LČ, tas ir Mūsas kauss. lasi taču Nolikumu. Vasarā braucāt atsevišķi, tagad brauksiet kopā vienā autokrosa klasē Mūsas kausa izcīņā.

  • Aivars

   Es saku ka tas ir LČ? Tak izlasat, ko es rakstu! Es rakstu, ka tās ir divas dažādas lietas, kas notiek vienā dienā, vienā trasē! Un ļoti labi saprotu, kas ir tagad un nolikumu esmu izlasījis!

 • lielais

  un kāda cepšanās!!! un dēļ kā?!! dēl tā ka EDGARS nevarēja ierakstit ka AKAs mašinām ir savs teh komisārs?!

 • Volners

  Prieks par dalībnieku lielo skaitu!!!!JA šītā iet ziemā-kā būs vasarā (tpu,tpu,tpu)???

 • Maris

  Vai nebūtu prātīgi pārcelt gonku par nedēļu, tomēr -30, un varbūt pa to laiku arī amatieri nāks pie prāta

 • lielais

  amatieriem ar prātu viss ir ok.

 • Mr.Īgnais

  Kas par to ka -30 galvenais biezāk saģērbties un būs labi. Cik sapratu, ka būs ugunskuri kur sasildīties… Bet žēl ka amatieri nebūs

 • lielais

  ,Dārgie Folkreisisti, un viņu Tēvs. Ko jūs te nēmaties un cepjaties? Ir vairāku līmeņu trases un sacenšibas. Kāpēc tad visi uz Mūsu skrien kā uz medusmaizi? Tāpec ka tur viss ir vienmēr kārbibā,trase, teh parks,organizācija.Ja Orgs nevar visu novest līdz kondīcijai vai tas prasa nesamērigus resurus viņš izlemj atcelt gonku. Te gāja runa par tiesnešiem ka nosals,nenosals. Varbūt katra folkreisa komanda varēja noviedot vienu savu cilvēku kas ir ar mieru tajā salā strādat. Kāpec neviens amatieris necepjās un neburšk? Da mums ir savi klubi,savas trases un savi orgi ar ko vienmēr var parunāt un rast kādu risinājumu. Jūs gribat braukt pa labajām Latvijas trasem un baudīt sportu. Saņematies un uztaisat savas trase,paši noorganezējat saciksti un tad paskataties kā tas ir.

  • Atbildu: ja ar “Tēvs” biju domāts es, tad es šeit līdz šai dienai neesmu uzrakstījis nevienu komentāru par šo tēmu = es šeit necepos. Neraksti to, kā nav. Otrkārt, folkreisa komandas kā reiz apgādā sacensības ar tiesnešiem – Rauna, Vecpils, ja vajag, arī citur. Atkal, jau kārtējo reizi, tu runā par lietām, kuras nezini.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spānija, Barselona, 14.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 1. posms

Latvijas sportisti:

 

 

x