Folkreiss: Kā būtu, ja būtu Klasika

Viesturs Saukāns  17.02.2015 17:47 9

Folkreisa kolektīva iekšienē sācies jauns Klasikas atbalstītāju vilnis. Šoziem uz starta stājušās trīs jaunas aizmugures piedziņas automašīnas, kā arī četri Klasikas braucēji, kuri līdz šim folkreisā nebija startējuši.

Atgādinām, ka folkreisa noteikumi un sezonu nolikumi jau kopš disciplīnas pirmsākumiem paredz arī Klasikas ieskaiti, vienīgi jāsasniedz nepieciešamais dalībnieku kvorums. Līdz ko kādā no posmiem startam sapulcēsies seši dalībnieki, Klasikai tiks veidots atsevišķs finālbrauciens (neizslēdzot RWD braucēju dalību arī kopējās cīņās pusfinālos un finālos). Savukārt, ja sezonas laikā kvorumu un ieskaiti izdotos sasniegt vismaz trīs posmos, bet dalībnieku skaits kopā būtu vismaz astoņi, Klasikas kopvērtējuma uzvarētājs dotos uz gada apbalvošanas pasākumu.

Joprojām jāuzsver, ka Klasikas klases realizēšanās ir pašu šīs ieskaites entuziastu ziņā. Pozitīvi, ka līdzšinējie braucēji cenšas savā starpā dibināt kontaktus, lai aizmugures piedziņas mašīnu ideja realizētos.

Ja Klasikas ieskaitei nebūtu kvoruma nosacījumu, kopvērtējums šobrīd būtu šāds:

1. Oļegs Malorodovs (BMW 318) 52

2. Andrejs Lajevskis (Volvo 940) 20

3. Kārlis Kupčs (BMW 318) 20

4. Artis Lieljuris (BMW 318) 17

Klasika folkreisa izpratnē ir automašīnas ar aizmugures piedziņu un motora novietojumu mašīnas priekšā (Toyota MR2 tipa tehnika netiek ieskaitīta Klasikā).

 • Nr. 19

  Pagājušogad ar uguni nevienu nevarēja atrast..

  • Laiki mainās… par to prieks! Ivars Kerns ari kaut ko jaunu būvē…

 • 26

  Ja klasikai būtu kvorums,tad sanāk ,ka brauktu piem: 4kval. iebraucienus kopā 2WD ar RWD,pēc tam pēc punktu sadalījuma,fināls RWD (tikai) un atiecīgi pēc šī iebraiciena pirmie divi vai trīs RWD vai kvalifikācijas sapelnīto punktu skaita,vietas A finālā kopā ar 2WD.Tā doma ir tāda ???

  • Es sapratu, ka viss notiek kā parasti, bet pēc kopējā fināla notiek vēl atsevišķais fināls klasikām…

   • 26

    Tad jau sanāk,ka viņiem divi pilni fināli ?:-)

    • Marekam un 26 taisnība: doma, ka RWD nobrauc visas 4 kval, savus pusfinālus, teorētiski tiek A finālā kopējā štellē. Bet, starp pusfināliem un A finālu var saveidot RWD finālu. Protams, slodze mašīnām sūra, bet vismaz iespēja atsevišķi uzspēkoties. Braucēji var no šī fināla arī atteikties, ja par to visi RWDšņiki vienojas. Tad sadalam rezultātus pēc kval/pf un gatavs. Īsāk sakot, galvenais, lai ir braucēji, “pantu” atradīsim :)

 • 61

  Starpcitu uz Smilteni
  Garkalnes BMW Gatavojās doties.
  Kā ar pārējiem RWD?

  • Jācer, ka Garkalnes BMW nebūs savu iespēju palaiduši garām. Stulbā ziema sāk evakuēties. Bet turpinām cerēt. Kā noprotu, gan Kamariņš, gan #200 gribētu būt arī Smiltenē. Pieļauju, ka trase varētu būt pat tīri atbilstoša RWD.

 • Oļegs #200

  Ja posms notiek, tad noteikti plānoju uz Smilteni doties. Un priecāšos tur redzēt arī citus RWD braucējus!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***