Folkreiss: Pirmā uzvara Bogenam, Ēķis zaudē mašīnu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
24.07.2011
20:25

LAF Folkreisa Zemgales kausa un Kurzemes kausa otrajā posmā pirmo uzvaru sasniedza Rūdolfs Bogens (Cēsis), aiz sevis atstājot Renāru Ēķi (Jelgava, Autocross.lv Folkreisa komanda) un Normundu Tūtaru (Sigulda, Kavita V). Pēc fināla Renāra Ēķa Opel Kadett iegādājās Kaspars Džeriņš. Tas nozīmē, pirmkārt, ka viens no sezonas līderiem Ēķis palika bez mašīnas, otrkārt, ka spēcīgais auto nonāks, iespējams, cita juniora Sanda Džeriņa rīcībā (protams, pastāv versija, ka otra mašīna dos iespēju trasē atgriezties arī Sanda tēvam Kasparam). Tiesa, runā, ka pēc sacīkstes privātā gaisotnē Ēķis esot iegādājies no Raivja Riekstiņa savu iepriekšējo Opel Astra, kas nozīmē, ka Vasaras kausa līderim Riekstiņam ir „lieki līdzekļi” tehnisko manevru veikšanai – citas mašīnas iegādei vai jaunas būvēšanai. Raivis ar Astru īsti nespēja atrast kopīgu valodu.

Junioru ieskaitē trijniekā aiz Bogena un Ēķa iekļuva Ivo Gabrāns.

Autokrosa Mūsas kausa klasē pārliecinošu uzvaru guva Jānis Vanags, aiz sevis atstājot Ritvaru Zobenu un dramatiskā cīņā trešo vietu guvušo Intaru Krēvicu. Intaram pjedestāla pozīciju centās atņemt gan Ainārs Kenigsbergs, gan Edgars Galvanovskis, taču abu centieni nebija veiksmīgi.

AKA sacīkstēs uzvaru salonmašīnu cīņās guva Toms Ziedāns, aiz sevis atstājot Andri Lielo un Jāni Balodi. Bagijos labākais Viktors Demetjevs, pārspējot Valdi Ezerkalnu un Dmitriju Kabanovu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv