Folkreiss/Autokross: Dubļainajā Mūsā uzvaras Tobiasam un Džeriņam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.02.2014
21:08

LAF Folkreisa Ziemas kausa ceturtajā posmā Mūsas trasē uzvaru sasniedza Dāvis Tobiass, bet LAF Krosa komisijas kausa sacīkstē pirmais bija Sandis Džeriņš. Sacīkste aizvadīta dramatiskos trases apstākļos, jo dienas laikā trase izkusa un pārvērtās dubļu vannā. Pārdotas arī četras folkreisa mašīnas.

Folkreisā 29 dalībnieku konkurencē pārliecinoši uzvaru guva Dāvis Tobiass, kuram kā līderim izdevās izvairīties no visa veida dubļu procedūrām un redzamības problēmām. Aizraujošā cīņā otro vietu guva Rihards Dainis, kurš ar trešo pjedestālu pēc kārtas nostiprinājies kopvērtējuma līderpozīcijā. Pirmo pjedestālu folkreisa karjerā nopelnīja Matīss Šadris, apsteidzot citus pjedestāla kārotājus Vladislavu Bergmani un Renāru Ēķi.

Tobiass pirmais arī komandu vērtējumā, uzvara arī viņa pārstāvētajai komandai Štīm Rally Team, kuras rindās arī Ermīns Vācietis un Agris Bahmanis.

Krosa ieskaitē no starta vadībā aizbrauca Mārtiņš Starks, taču ar Džokera apļa palīdzību līderpozīcijā nonāca Sandis Džeriņš, kurš noturēja vadību līdz finišam. Sandim otrā uzvara trijos posmos. Starks otrais, bet trešajā vietā Edijs Ošs.

Neveiksmīga sacīkste sanāca abiem Latvijas čempionāta meistariem Jānim Miščenko un Ritvaram Zobenam. Jānis piedzīvoja avāriju vienā no kvalifikācijām krosa ieskaitē. Savukārt Ritvars folkreisā caur pusfinālu iekļuva finālā, taču bija spiests izstāties tehnisku problēmu dēļ – 12. vieta.

Folkreisā pārdotas četras mašīnas: Rihards Dainis atguva no Kaspara Cikmača savu Honda Civic, ko zaudēja Upesciema posmā, kā arī iegādājās Zobena (un Raivja Grigoroviča krosā izmantoto) VW Golf II. Cikmačs, savukārt, iegādājās VW Golf, kuru šajā sacīkstē no Mārtiņa Starka bija aizlienējis Rihards Dainis. Formāli Artūrs Bāriņš iegādājās Vladislava Bergmaņa VW Golf II, taču drīzāk šis manevrs jāuzskata kā veiksmīga Bergmaņa komandas mašīnas noturēšana savā īpašumā. Visticamāk, Vladislavs ar šo auto drīzumā atkal būs uz starta.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv