Folkreiss/Autokross: Sākusies pieteikšanās Vecpils posmam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.02.2012
12:14

Sākusies pieteikšanās nākamās sestdienas, 3. marta sacīkstei Vecpils autotrasē, kurā piedalīsies LAF Folkreisa Ziemas kausa 5. posma dalībnieki, kā arī salonautomašīnu autokrosa klase ar brīvu riepu izvēli. Protams, sacīksti apdraud laika apstākļi, tomēr rīkotāji darīs visu, lai sacīkste notiktu. Gan pieteikumu termiņš, gan gala lēmums par sacensību norisi – ceturtdiena, 1. marts.

Folkreisam šis ir svarīgs posms, jo, lai Ziemas kauss būtu noticis, jāaizvada vismaz puse no plānotajām sacensībām. Tā kā šogad Ziemas kauss paredzēts piecos posmos, bet divi jau ir atcelti, Vecpils sacīkstes notikšana var izglābt laika apstākļu plosīto ziemas sezonu. Pretējā gadījumā formāli Ziemas kauss kā seriāls nebūs noticis.

Tikmēr Kurzemē notiek aktīvas darbības autokrosa klases pulcēšanai. Arī šajā sacīkstē, kā iepriekšējās, uz starta krosa klasē aicināti braucēji, kuru mašīnām nav nepieciešamā dokumentācija, taču tās drošības ziņā atbilst prasībām. Šis eksperiments Kurzemē bija veiksmīgs rudenī, kad Popē uz starta stājās vairāk nekā 20 dažādi krosa automobiļi.

Pieteikuma veidlapas folkreisam un autokrosam – sadaļā „Aktuāli”, labajā pusē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv