Folkreiss/Autokross: Tikko sākusies pieteikšanās, bet jau pārsteigumi

Viesturs Saukāns  30.12.2015 15:19 18

Pieteikumu kampaņa Upesciema un Brenguļu sacīkstēm tikko sākusies, taču jau manāmi daži pārsteigumi sarakstos.

Ja par krosa sadaļu, tad lielu pārsteigumu nav – Upesciemam pieteikušies Raivis Grigorovičs un Raimonds Lastmanis, kuri pērn LAF Krosa komisijas kausā sasniedza otro un trešo vietu. Abi lielvārdieši, šķiet, nolēmuši dueli turpināt. Taču lielāks pārsteigums ir Raivja pieteikums arī LAF Folkreisa Ziemas kausa pirmajai cīņai. Grigorovičs uz Upesciemu dosies ar divām mašīnām, jo folkreisam sagatavots VW Golf III automobilis. Turklāt iespējams, ka šai mašīnai Garkalnes autotrasē būs divi piloti.

Folkreisa sarakstos iezadzies arī Latvijas autokrosa čempionāta medaļnieks Rihards Dainis – ja plānots startēt regulāri, Rihards noteikti būs spēcīgs spēlētājs cīņā par kopvērtējuma uzvaru. Taču ne viņš vienīgais: vēl viens 2000 Super klases speciālists atgriežas pie saknēm – Mārtiņš Starks gatavojas sezonai ar Agra Bahmaņa Mazda MX3 automašīnu.

Folkreisā debitēs arī jauna komanda – Kaspars Cikmačs un Raimonds Berķis apvienojušies Cikoptika.lv vienībā.

Starp citu, folkreisā turpinās aizmugures piedziņas uzlidojums – neskatoties uz ziemu un iespējamo ledu daļa klasiķu ir kaujas gatavībā. To jāņem vērā arī citiem RWD braucējiem, jo ideja par atsevišķu finālu joprojām ir spēkā, turklāt ziema varētu būt saudzīgāka pret mašīnām, līdz ar to fināla norise iespējamāka. Taču pie noteikta dalībnieku skaita.

Klasiku cīņās interesanti pavērsieni: viens no piedziņas aktīvistiem Oļegs Malorodovs nodevis savu vasarā uzbūvēto BMW brāļa rīcībā (kam vajadzētu nozīmēt vēl vienu dalībnieku vismaz dažos posmos). Tā vietā Oļegs uzbūvējis citu auto – Compact versiju. Līdzīgs auto tapis arī Ritvaram Bendzikam, kuram tuvojas debija ar aizmugures piedziņas auto. Ritvars līdz šim aizvadījis cīņu tikai ar priekšpiedziņas tehniku, līdz ar to Upesciemā gaidāma aizraujoša debija.

Tātad Klasiku kolektīvs bruņojas!

 • [Ex]

  Bračka kaut ko brauks, bet vai visu ziemu – laiks rādīs. Man arī ir doma kaut kur ziemā parādīties, bet vēl nav ne jausmas kur. Darbi, darbi, darbi…

  • antons

   darbs nav zaķis,bet…bet ziema mums jau ir ekstra :D

 • Manā gadījumā ir… ja gribās sagaidīt vasaras sezonu nevis stāvot trases malā, bet braucot ar jaunu auto – ražīgi jāpastrādā ziemā…

  • P.Ā.

   Ex, diennaktī ir pat 3 darba dienas.:)
   Ja nopitni- patiesi ceru, un klusībā jūtu, ka ”sakapāsi” vasarai vajadzīgo un stāvēsi uz starta LČ.

 • arturs

  itka ari Miscenko brauksot folkreisaa

 • Jakimenko

  Raivis Grigorovičs vispār ahriņel, biezie dara ko vēlas nabagi dara ko var lai dabūtu pjedistalu…

  • R.G

   Zēl palika laikam jakimam savu lerkatu, laikam lielāku īri gribi

 • Tavs vārds...

  Man liekas ka sie nav īstie cilvëki,braucēji. Vnk kādam skauž

 • vsa

  sveiciens jaunaja gada! varbut kadam vajag kombinzonu, gandriz jauns Sparco,48 izmers.sarkana krasa.uz augumu 175-185.slaida auguma.100eiro…. par to komentu uz grigorvicu pusi.ja cilveki godigi nopelna naudu lai brauc kaut visas klases uzreiz. bet ja kads krapnieks nevar atdod naudu par nopirkto auto.tad vinam vajadzetu pakluset..

  • NELAFa braucējs

   Kombinzonu vajag!!! Vienīgi esmu mazliet virs 190cm, bet varbūt ielienu :D Kādus kontaktus?
   Un tas koments ganjau tapa gan Jakimenko, gan Grigorovičam kopīgi dzerot alu ierēcot. Starp tiem džekiem naida nav, vismaz pagaidām. :D

   • Uzraksti man dr.lv vai fb, iedošu kontaktus.

    • Slepenie kombinzonu kontakti … :)

     Tiekamies trasē, ir plāns mazliet šoriez piedalīties sacensību tiesāšanā, tākā tiksimies jeb kurā gadījumā.

     • Ļoooti labs spriedums, kā būt procesā un actionā pat, ja nav plānos braukt – visi aicināti uz palīdzēšanu tiesāt, gan fr, gan krosā, gn rallijkrosā!

  • Nr66

   Vai aizmirsi par derībām…? :) Solījies taču atbraukt ziemā un pierādīt ka vari iebraukt mierīgi finālā…. :) Vai ne Bahiņ bija tāda runa..? :)

 • 609

  Nu vis tie kas dzokera apli neieveros stop zimi tiesibas nost!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***