Rallijkross: Apstiprināts WRX kalendārs, iekļauta Somija

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
20.06.2020
14:14
WRX kalendāra apstiprināšana mazina bažas par pirmā posma Holjesā atcelšanu

FIA Pasaules Motorsporta padome apstiprinājusi atjaunoto pasaules rallijkrosa čempionāta kalendāru, kurā iekļauts arī Somijas posms Kouvolā. Tāpat zināmi kalendāri Eiropas čempionātam Super 1600 un Supercar klasē, savukārt nav izziņots ne RX2, ne Projekt E kalendārs.

Līdz šim zināmais atjaunotais pasaules čempionāta kalendārs tika dēvēts par provizorisku, kas paredzēja iespējamas izmaiņas. Tās laikā kopš kalendāra izziņošanas arī piedzīvotas – tika svītrots Francijas posms Loiēkā, bet šonedēļ parādījās ziņa par Somijas sacīkstes atgriešanos kalendārā pirmo reizi kopš 2014. gada.

Piektdien Motorsporta padome apstiprināja jauno WRX kalendāru – ar Somijas posmu augusta beigās, kas arī ir vienīgās izmaiņas seriālā kopš Francijas sacīkstes svītrošanas.

Vairāk skaidrības par satelītklasēm: Eiropas čempionāts Supercar ieskaitē tiks aizvadīts Zviedrijā, Latvijā un Beļģijā. Savukārt Super 1600 Eiropas čempionāta posmi notiks Somijā, Portugālē un Spānijā.

Šobrīd netiek komentēta RX2 un Projekt E elektrauto klašu sacensību norise, tomēr domājams, ka tuvākajā laikā arī šo ieskaišu norise tiks izsēta pasaules čempionāta posmu ietvaros.

Kalendāri atrodami sadaļā “Kalendāri“.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv