Rallijkross: Covid-19 veic iebrukumu arī krosa teritorijā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.03.2020
19:31
Katalonijas WRX posms atlikts. (wrx.com foto)

Pasaulslavenais vīruss Covid-19 turpina savu karagājienu sporta pasaulē, paņemot arī pirmos upurus krosa lauciņā – atlikts pasaules rallijkrosa čempionāta pirmais posms Katalonijā.

Spānijas posms bija paredzēts 18.-19. aprīlī, taču Autocross.lv jau vakar prognozēja, ka diez vai sacīkste, kas paredzēta pēc nedaudz vairāk kā mēneša, varēs notikt. Bažas apstiprinājās, un pasaules čempionāta rīkotāji šodien izplatījuši paziņojumu: “Līdz ar Katalonijas apgabala lēmumu Covid-19 vīrusa (koronavīrusa) izplatības dēļ apturēt visus sporta pasākumus, šā gada pasaules rallijkrosa čempionāta Katalonijas-Barselonas posms ir atlikts. Šis lēmums pieņemts, rūpīgi izvērtējot situāciju, konsultējoties ar FIA, Spānijas ASN un vietējo pasākuma rīkotāju. Katra iesaistītā veselība un drošība ir augstākā prioritāte. Mēs meklēsim alternatīvu norises laiku šai sacīkstei, konsultējoties ar sacensību organizatoru. Par tālākiem jaunumiem informēsim, līdz ko tādi būs mūsu rīcībā.”

Šobrīd netiek minētas tālākās iespējamās izmaiņas kalendārā, attiecīgi, varam pieņemt, ka sezona sāksies 2. – 3. maijā Portugālē.

Rallijkrosa līdzjutēju sociālajās pulcēšanās vietās internetā atrodami spriedumi, ka Spānijas sacīkstei jau iezīmēts 25. un 26. jūlijs. Tomēr no oficiālajiem paziņojumiem absolūti nekādā veidā nav noprotams jebkāds cits norises datums.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv