Rallijkross: Uz Poliju pieci latvieši, arī Veģeris

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
02.04.2019
15:22

Polijas rallijkrosa čempionāta rīkotāji publicējuši šīs nedēļas nogales pirmā posma dalībnieku sastāvu. Uz Slomžinu dosies Jānis Ikers, Uldis un Krists Valteri, Viktors Ellers, bet SuperCars klasē arī Jānis Veģeris ar savu Eiropas krosa Citroen DS3.

Jau rakstījām, ka pilnu Polijas čempionāta sezonu plāno aizvadīt kurzemnieku kvartets – Ikers, Ellers un tēvs un dēls Valteri. Taču par pārsteigumu parūpējies arī Jānis Veģeris, kurš jaunajai Eiropas autokrosa čempionāta sezonai sācis gatavoties cītīgi – ne tikai ar pirmo Latvijas rallijkrosu Biķerniekos, bet arī Polijas seriāla posmu.

Jāatzīmē, ka visi pieci latvieši ir vienīgie, kuri Slomžinā pieteikti kā ārvalstnieki, pārējie, vismaz pēc licenču piederības, ir Polijas braucēji. Visās klasēs kopumā pieteikti 111 dalībnieki, kas it nemaz nav slikti. Tiesa, lielāko daļu sastāva veido mums mazāk aktuālā FIAT Seicento klase, kā arī BMW klase.

Veģera SuperCars ieskaitē būs seši dalībnieki, taču pilnpiedziņas mašīnu būs krietni vairāk – SuperCars Light klasē, kurā var startēt ar ne pašiem modernākajiem pilnpiedziņas auto, ir vēl 12 dalībnieku.

Pārējo latviešu pārstāvētajā SuperNational grupā kopā 23 dalībnieku. Apakšvērtējumos Ikers, Ellers un Uldis Valters cīnīsies desmit dalībnieku konkurencē SN 2000 klasē, bet Krists Valters būs viens no sešiem SN 1600 klases braucējiem.

Sacīkste Slomžinā norisināsies divas dienas. Sestdien tiks aizvadīti treniņi un pirmās trīs kvalifikācijas, svētdien pēc rīta treniņa ceturtā kvalifikācija, pēcpusdienā pusfināli un fināli.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv