Kalendāri

maijs 2015

2MAIVisu dienuSK Autocross.lv Rallycross Cup 2015Sporta komplekss

jūnijs 2015

7JŪNVisu dienuLČ Autokrosā 2.posmsLietuva, Vilkiču autotrase
28JŪNVisu dienuLČ Autokrosā 3.posmsVecpils autotrase, Durbes novads

augusts 2015

1AUGVisu dienuLČ Autokrosā 4.posmsVecpils autotrase, Durbes novads
23AUGVisu dienuLČ Autokrosā 5.posmsSmiltene, Tepera autotrase

 

Kopējais kalendārs

2015. gada LAF Krosa komisijas kalendāra plāns

/Kopējā tabulā uzrādītas tikai finālu dienas/

Datums
Trase
Valsts
Posms
Seriāls
Klases
Komentārs
14.12.14. Brenguļi LAT 1 FZK Fr
Brenguļi LAT 1 KKK LČ salonauto
03.01. Vecpils LAT 2 FZK Fr Laikapstākļi
Vecpils LAT 2 KKK LČ Salonauto Laikapstākļi
17.01. Upesciems LAT 3 FZK Fr
Upesciems LAT 3 KKK LČ salonauto
31.01. Vecpils LAT 4 FZK Fr
Vecpils LAT 4 KKK LČ salonauto
14.02. Aizkraukle LAT 5 FZK Fr
Aizkraukle LAT 5 KKK LČ salonauto
01.03. Smiltene LAT 6 FZK Fr Laikapstākļi
Smiltene LAT 6 KKK LČ salonauto Laikapstākļi
26.04. Smiltene LAT 1 1600,2000Super,Open,B600,VAZ
Smiltene LAT 1 1600,2000Super,Open,VAZ
Smiltene LAT 1 LBČ Mini
Smiltene LAT 1 B1600
26.04. Montalegre POR 1 WRX SuperCar
Montalegre POR 1 ERX Super1600
Montalegre POR 1 RXL RX Lites
02.05. 333 LAT 0 RX SuperCar, Nacionālā klase Autocross.lvRX Cup
333 LAT 1 FVK Fr
333 LAT 0 CK CK125,250,650,85 Autocross.lvRX Cup
333 LAT 7 KKK LČ salonauto
03.05. Hokenheima GER 2 WRX SuperCar
03.05. Essē FRA 1 RC SuperCar,Super1600,TouringCar  Atcelts
10.05. Zēlova GER 1 EAX B1600,SB,TAX,JB
17.05. Meteta BEL 3 WRX SuperCar
Meteta BEL 1 ERX SuperCar
Meteta BEL 2 ERX Super1600
Meteta BEL 1 ERX TouringCar
24.05. Lidenhila GBR 4 WRX SuperCar
Lidenhila GBR 2 ERX TouringCar
Lidenhila GBR 2 RXL RX Lites
24.05. Hēljesa SWE 1 NEZ CK CK85,125,250,650
31.05. Brenguļi LAT 2 FVK Fr
Brenguļi LAT 8 KKK LČ salonauto
07.06. Vilkiči LIT 2 1600,2000Super,Open,B600,VAZ
Vilkiči LIT 2 1600,2000Super,Open,VAZ
Vilkiči LIT 2 LBČ Mini
Vilkiči LIT 2 B1600
13.06. Tapa EST 1 D12,B6000
21.06. Vecpils LAT 3 FVK Fr
Vecpils LAT 9 KKK LČ salonauto
21.06. Esteringa GER 5 WRX SuperCar
Esteringa GER 2 ERX SuperCar
Esteringa GER 3 ERX TouringCar
28.06. Vecpils LAT 3 1600,2000Super,Open,B600,VAZ
Vecpils LAT 3 1600,2000Super,Open,VAZ
Vecpils LAT 3 LBČ Mini
28.06. Mačenberga GER 2 EAX B1600,SB,TAX,JB
28.06. Sosnova CZE 1 RC SuperCar,Super1600,STC+,STC-
05.07. Hēljesa SWE 6 WRX SuperCar
Hēljesa SWE 3 ERX Super1600
Hēljesa SWE 4 ERX TouringCar
Hēljesa SWE 3 RXL RX Lites
05.07. Novapaka CZE 3 EAX B1600,SB,TAX,JB
11.07. Vilkiči LIT 1 NEZ RX NEZ1600,2000,Open,SuperCar
12.07. Vilkiči LIT 2 NEZ CK CK85,125,250,650
Vilkiči LIT 2 RC SuperCar,Super1600,STC+,STC-
19.07. 333 LAT 2 NEZ RX NEZ1600,2000,Open,SuperCar
333 LAT 3 NEZ CK CK85,125,250,650
19.07. Senžorža FRA 4 EAX B1600,SB,TAX,JB
25.07. Hinsa EST 2 D12, B6000
26.07. Kerlabo FRA 4 RC SuperCar,Super1600,TouringCar  Atcelts
01.08. Vecpils LAT 4 1600,2000Super,Open,B600,VAZ
Vecpils LAT 4 LBČ Mini
02.08. Vecpils LAT 4 FVK Fr
Vecpils LAT 10 KKK LČ salonauto
02.08. Solera NOR 4 NEZ CK CK85,125,250,650
08.08. Truarivjēra CAN 7 WRX SuperCar
Truarivjēra CAN 0 RXL RX Lites ārpus ieskaites
09.08. Nisuma DEN 3 NEZ RX NEZ1600,2000,Open,SuperCar
09.08. Māsmehelēna BEL 3 RC SuperCar,Super1600,STC+,STC-
16.08. Skiena NOR 4 NEZ RX NEZ1600,2000,Open,SuperCar
16.08. Njirada HUN 5 EAX B1600,SB,TAX,JB
16.08. Valkensvārda NED 4 RC SuperCar,Super1600,STC+,STC-
23.08. Smiltene LAT 5 1600,2000Super,Open,B600,VAZ
Smiltene LAT 3 B1600
Smiltene LAT 3 D12, B6000
23.08. Hella NOR 8 WRX SuperCar
Hella NOR 3 ERX SuperCar
Hella NOR 5 ERX TouringCar
Hella NOR 4 RXL RX Lites
23.08. Pržerova CZE 6 EAX B1600,SB,TAX,JB
30.08. Melka AUT 5 RC SuperCar,Super1600,STC+,STC-
05.09. Aizkraukle LAT 5 FVK Fr
Aizkraukle LAT 11 KKK LČ salonauto
Aizkraukle LAT 5 LBČ Mini
06.09. Lohīka FRA 9 WRX SuperCar
Lohīka FRA 4 ERX Super1600
13.09. Marijampole LIT 4 1600,2000Super,Open,VAZ
Marijampole LIT 4 B1600
13.09. Sentiņī d.Vēra FRA 7 EAX B1600,SB,TAX,JB
19.09. Barselona SPA 10 WRX SuperCar
Barselona SPA 4 ERX SuperCar
Barselona SPA 5 ERX Super1600
Barselona SPA 5 RXL RX Lites
19.09. Varstu EST 4 D12, B6000
20.09. Madžora ITA 8 EAX B1600,SB,TAX,JB
27.09. Brenguļi LAT 6 FVK Fr
Brenguļi LAT 12 KKK LČ salonauto
04.10. Stambula TUR 11 WRX SuperCar
Stambula TUR 6 RXL RX Lites
11.10. Madžora ITA 6 RC SuperCar,Super1600,STC+,STC-
18.10. Frančjakorta ITA 12 WRX SuperCar
Frančjakorta ITA 5 ERX SuperCar
Frančjakorta ITA 6 ERX Super1600
Frančjakorta ITA 7 RXL RX Lites
29.11. Sanluisa ARG 13 WRX SuperCar
+

Sadalījums pa klasēm

Latvijas čempionāts (1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika, B600)

1. posms, 25.-26. aprīlis – Smiltene, Tepera trase
2. posms, 07. jūnijs – Vilkiči, Lietuva
3. posms, 27.-28. jūnijs – Vecpils, Vecpils autotrase
4. posms, 01. augusts – Vecpils, Vecpils autotrase
5. posms, 22.-23. augusts – Smiltene, Tepera trase

Baltijas čempionāts (1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika)

1. posms, 25.-26. aprīlis – Smiltene, Tepera trase
2. posms, 07. jūnijs – Vilkiči, Lietuva
3. posms, 27.-28. jūnijs – Vecpils, Vecpils autotrase
4. posms, 11.-13. septembris — Marijampole, Lietuva

Baltijas čempionāts (Buggy 1600)

1. posms, 25.-26. aprīlis – Smiltene, Tepera trase
2. posms, 07. jūnijs – Vilkiči, Lietuva
3. posms, 22.-23. augusts – Smiltene, Tepera trase
4. posms, 11.-13. septembris — Marijampole, Lietuva

Baltijas čempionāts (D12, B6000)

1. posms, 13. jūnijs — Tapa, Igaunija
2. posms, 25. jūlijs — Hinsa, Igaunija
3. posms, 22.-23. augusts — Smiltene, Tepera trase
4. posms, 19. septembris — Varstu, Igaunija

LAF Folkreisa Ziemas kauss

1. posms, 14. decembris, Brenguļi, Brenguļu autotrase
2. posms, 03. janvāris, Vecpils, Vecpils autotrase (laikapstākļi)
3. posms, 17. janvāris – Upesciems, Garkalnes autotrase
4. posms, 31. janvāris – Vecpils, Vecpils autotrase
5. posms, 14. februāris – Aizkraukle, Aizkraukles trase
6. posms, 01. marts – Smiltene, Tepera trase (laikapstākļi)

LAF Folkreisa Vasaras kauss

1. posms, 02. maijs – SK 333, Ropaži
2. posms, 31. maijs – Brenguļi, Brenguļu autotrase
3. posms, 21. jūnijs – Vecpils, Vecpils autotrase
4. posms, 02. augusts – Vecpils, Vecpils autotrase
5. posms, 5. septembris – Aizkraukle, Aizkraukles autotrase
6. posms, 27. septembris vai 4. oktobris – Brenguļi, Brenguļu autotrase

LAF Krosa komisijas kauss (LČ salonauto klases)

1. posms, 14. decembris, Brenguļi, Brenguļu autotrase
2. posms, 03. janvāris, Vecpils, Vecpils autotrase (laikapstākļi)
3. posms, 17. janvāris – Upesciems, Garkalnes autotrase
4. posms, 31. janvāris – Vecpils, Vecpils autotrase
5. posms, 14. februāris – Aizkraukle, Aizkraukles trase
6. posms, 01. marts – Smiltene, Tepera trase (laikapstākļi)
7. posms, 02. maijs – SK 333, Ropaži
8. posms, 31. maijs – Brenguļi, Brenguļu autotrase
9. posms, 21. jūnijs – Vecpils, Vecpils autotrase
10. posms, 02. augusts – Vecpils, Vecpils autotrase
11. posms, 5. septembris – Aizkraukle, Aizkraukles autotrase
12. posms, 27. septembris vai 4. oktobris – Brenguļi, Brenguļu autotrase

Latvijas Bērnu čempionāts (Mini bagiji)

1. posms, 25.-26. aprīlis – Smiltene, Tepera trase
2. posms, 07. jūnijs – Vilkiči, Lietuva
3. posms, 27.-28. jūnijs – Vecpils, Vecpils autotrase
4. posms, 01. augusts – Vecpils, Vecpils autotrase
5. posms, 05. septembris – Aizkraukle, Aizkraukles autotrase

NEZ Rallijkrosa čempionāts

Autocross.lv RX Cup: 02. maijs — SK 333 (NEZ testa sacīkste)
1. posms: 10.-11. jūlijs — Lietuva, Vilkiči
2. posms: 18.-19. jūlijs — Latvija, SK 333
3. posms: 08.-09. augusts — Dānija, Nisuma
4. posms: 15.-16. augusts — Norvēģija, Skiena

NEZ CK čempionāts

NEZ Latvijas testa sacīkste: 02. maijs — SK 333
1. posms: 23.-24. maijs — Zviedrija, Hēljesa
2. posms: 11.-12. jūlijs — Lietuva, Vilkiči
3. posms: 18.-19. jūlijs — Latvija, SK 333
4. posms: 01.-02. augusts — Norvēģija, Solera

Pasaules rallijkrosa čempionāts

1. posms: Montalegre, Portugāle, 24.-26. aprīlis (arī EČ Super 1600 +RX Lites)
2. posms: Hokenheima, Vācija, 1.-3. maijs
2. posms: Meteta, Beļģija, 15.-17. maijs (arī EČ SuperCar, Super 1600, TouringCar)
3. posms: Lidenhila, Lielbritānija, 22.-24. maijs (arī EČ TouringCar +RX Lites)
4. posms: Esteringa, Vācija, 19.-21. jūnijs (arī EČ SuperCar, TouringCar)
5. posms: Hēljesa, Zviedrija, 03.-05. jūlijs (arī EČ Super 1600, TouringCar +RX Lites)
6. posms: Truārivjēra, Kanāda, 07.-08. augusts (RX Lites, ārpus seriāla ieskaites)
7. posms: Hella, Norvēģija, 21.-23. augusts (arī EČ SuperCar, TouringCar +RX Lites)
8. posms: Lohīka, Francija, 04.-06. septembris (arī EČ Super 1600)
9. posms: Barselona, Spānija, 18.-19. septembris (arī EČ SuperCar, Super 1600 +RX Lites)
10. posms: Stambula, Turcija, 02.-04. oktobris (RX Lites)
11. posms: Frančjakorta, Itālija, 16.-18. oktobris (arī EČ SuperCar, Super 1600 +RX Lites)
12. posms: Sanluisa, Argentīna, 27.-29. novembris

Eiropas rallijkrosa čempionāts (SuperCar)

1. posms: Meteta, Beļģija, 15.-17. maijs
2. posms: Esteringa, Vācija, 19.-21. jūnijs
3. posms: Hella, Norvēģija, 21.-23. augusts
4. posms: Barselona, Spānija, 18.-19. septembris
5. posms: Frančjakorta, Itālija, 16.-18. oktobris

Eiropas rallijkrosa čempionāts (Super 1600)

1. posms: Montalegre, Portugāle, 24.-26. aprīlis
2. posms: Meteta, Beļģija, 15.-17. maijs
3. posms: Hēljesa, Zviedrija, 03.-05. jūlijs
4. posms: Lohīka, Francija, 04.-06. septembris
5. posms: Barselona, Spānija, 18.-19. septembris
6. posms: Frančjakorta, Itālija, 16.-18. oktobris

Eiropas rallijkrosa čempionāts (TouringCar)

1. posms: Meteta, Beļģija, 15.-17. maijs
2. posms: Lidenhila, Lielbritānija, 22.-24. maijs
3. posms: Esteringa, Vācija, 19.-21. jūnijs
4. posms: Hēljesa, Zviedrija, 03.-05. jūlijs
5. posms: Hella, Norvēģija, 21.-23. augusts

SuperCar RX Lites

1. posms: Montalegre, Portugāle, 24.-26. aprīlis
2. posms: Lidenhila, Lielbritānija, 22.-24. maijs
3. posms: Hēljesa, Zviedrija, 03.-05. jūlijs
Truārivjēra, Kanāda, 07.-08. augusts (ārpus seriāla ieskaites)
4. posms: Hella, Norvēģija, 21.-23. augusts
5. posms: Barselona, Spānija, 18.-19. septembris
6. posms: Stambula, Turcija, 02.-04. oktobris
7. posms: Frančjakorta, Itālija, 16.-18. oktobris

Eiropas autokrosa čempionāts

1. posms: 9.-10. maijs — Zēlova, Vācija
2. posms: 27.-28. jūnijs — Mačenberga, Vācija
3. posms: 4.-5. jūlijs — Novapaka, Čehija
4. posms: 18.-19. jūlijs — Senžorza de Montegu, Francija
5. posms: 15.-16. augusts — Njirada, Ungārija
6. posms: 22.-23. augusts — Pržerova, Čehija
7. posms: 12.-13. septembris — Sentiņī de Vēra, Francija
8. posms: 19.-20. septembris — Madžora, Itālija

Rallycross Challenge Europe

1. posms: 03. maijs — Essē, Francija
1. posms: 28. jūnijs — Sosnova, Čehija
2. posms: 12. jūlijs — Vilkiči, Lietuva
4. posms: 26. jūlijs — Kerlabo, Francija
3. posms: 09. augusts — Māsmehelēna, Beļģija
4. posms: 16. augusts — Valkensvārda, Nīderlande
5. posms: 30. augusts — Melka, Austrija
6. posms: 11.oktobris — Madžora, Itālija