Kalendāri

Kopējais kalendārs

2016. gada LAF Krosa komisijas kalendāra plāns

/Kopējā tabulā uzrādītas tikai finālu dienas/

Datums
Trase
Valsts
Posms
Seriāls
Klases
Komentārs
20.12.15. Brenguļi LAT 1 FZK FR  PĀRCELTS uz 17.01.16.
Brenguļi LAT 1 KKK LČ salonauto  PĀRCELTS uz 17.01.16.
26.12.15. Vecpils LAT 2 FZK FR  ATCELTS
   Vecpils LAT 2 KKK LČ salonauto  ATCELTS
09.01. Upesciems LAT 3 FZK FR
Upesciems LAT 3 KKK LČ salonauto
23.01. Vecpils LAT 4 FZK FR
 Vecpils LAT 4 KKK LČ salonauto
13.02. Pilskalni LAT 5 FZK FR
Pilskalni LAT 5 KKK LČ salonauto
21.02. Brenguļi LAT 6 FZK FR
 Brenguļi LAT 6 KKK LČ salonauto
06.03. Smiltene LAT 7 FZK FR
 Smiltene LAT 7 KKK LČ salonauto
17.04. Montalegre POR 1 WRX SuperCar
Montalegre POR 1 ERX Super 1600
24.04. Smiltene LAT 1 1600,2000S,O2500,O3500,VAZ,B600
01.05. Pradžjarolo ITA 1 RCE S1600,SC,STC+,STC-
08.05. Hokenheima GER 2 WRX SuperCar
15.05. Brenguļi LAT 1 FVK FR
Brenguļi LAT 7 KKK LČ salonauto
15.05. Mitē BEL 3 WRX SuperCar
 Mitē BEL 1 ERX SuperCar
 Mitē BEL 1 ERX TouringCar
22.05. Hēljesa SWE 1 NEZ CK Mini,85,125,250,650
28.05. Vecpils LAT 2 1600,2000S,O2500,O3500,VAZ,B600
29.05. Lidenhila GBR 4 WRX SuperCar
Lidenhila GBR 2 ERX Super 1600
29.05. Zēlova GER 1 EAX TAX,B1600,SB,JB
05.06. Vilkiči LIT 2 EAX TAX,B1600,SB,JB
11.06. Vecpils LAT 2 FVK FR
Vecpils LAT 8 KKK LČ salonauto
12.06. Hella NOR 5 WRX SuperCar
Hella NOR 2 ERX SuperCar
Hella NOR 2 ERX TouringCar
17.06. Brenguļi LAT 3 1600,2000S,O2500,O3500,VAZ,B600
26.06. Mačenberga GER 3 EAX TAX,B1600,SB,JB
26.06. Njirada HUN 2 RCE S1600,SC,STC+,STC-
03.07. Hēljesa SWE 6 WRX SuperCar
 Hēljesa SWE 3 ERX SuperCar
 Hēljesa SWE 3 ERX Super 1600
Hēljesa SWE 3 ERX TouringCar
03.07. Novapaka CZE 4 EAX TAX,B1600,SB,JB
10.07. Vilkiči LIT 1 NEZ RX S1600,2000,Open,SC
Vilkiči LIT 3 RCE S1600,SC,STC+,STC-
17.07. Kouvola FIN 2 NEZ CK Mini,85,125,250,650
17.07. 333 LAT 2 NEZ RX S1600,2000,Open,SC
 333 LAT 3 FVK FR
24.07. Pilskalni LAT 4 1600,2000S,O2500,O3500,VAZ,B600
Pilskalni LAT 4 FVK FR
24.07. St.Žorža FRA 5 EAX TAX,B1600,SB,JB
06.08. Vecpils LAT 5 1600,2000S,O2500,O3500,VAZ,B600
07.08. Vecpils LAT 5 FVK FR
 Vecpils LAT 9 KKK LČ salonauto
07.08. NOR 3 NEZ CK Mini,85,125,250,650
07.08. Truā Rivjēra CAN 7 WRX SuperCar
07.08. Divelsberga BEL 4 RCE S1600,SC,STC+,STC-
14.08. Nisuma DEN 3 NEZ RX S1600,2000,Open,SC
 Nisuma DEN 4 NEZ CK Mini,85,125,250,650
14.08. Pržerova CZE 6 EAX TAX,B1600,SB,JB
14.08. Eurocircuit NED 5 RCE S1600,SC,STC+,STC-
21.08. Njirada HUN 7 EAX TAX,B1600,SB,JB
28.08. Smiltene LAT 6 1600,2000S,O2500,O3500,VAZ,B600
04.09. Loieka FRA 8 WRX SuperCar
 Loieka FRA 4 ERX Super 1600
04.09. Astržaba POL 6 RCE S1600,SC,STC+,STC-
11.09. Brenguļi LAT 6 FVK FR
 Brenguļi LAT 10 KKK LČ salonauto
11.09. Madžora ITA 8 EAX TAX,B1600,SB,JB
18.09. Hivinkā FIN 4 NEZ RX S1600,2000,Open,SC
18.09. Barselona SPA 9 WRX SuperCar
Barselona SPA 4 ERX SuperCar
Barselona SPA 5 ERX Super 1600
18.09. Sentiņī deV. FRA 9 EAX TAX,B1600,SB,JB
25.09. Sosnova CZE 7 RCE S1600,SC,STC+,STC-
01.10. Rīga LAT 10 WRX SuperCar
Rīga LAT 5 ERX SuperCar
 Rīga LAT 4 ERX TouringCar
16.10. Esteringa GER 11 WRX SuperCar
 Esteringa GER 6 ERX Super 1600
 Esteringa GER  5 ERX TouringCar
27.11. Rosario ARG 12 WRX SuperCar
+

Sadalījums pa klasēm

2016. gads

Latvijas autokrosa čempionāts (1600, 2000 Super, Open 2500, Open 3500, VAZ Klasika, B600)

1. posms, 24. aprīlis – Smiltene, Tepera trase
2. posms, 28. maijs – Vecpils, Vecpils autotrase
3. posms, 17. jūnijs – Valmiera, Brenguļu autotrase
4. posms, 09. jūlijs – Kalna pagasts, Pilskalnu trase
5. posms, 06. augusts – Vecpils, Vecpils autotrase
6. posms, 28. augusts – Smiltene, Tepera trase

Baltijas autokrosa čempionāts (1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika)

 

Baltijas autokrosa čempionāts (Buggy 1600)

 

Baltijas čempionāts (D12, B6000)

 

Latvijas rallijkrosa kauss (Super 1600, RWD 2000, VAZ)

 

LAF Folkreisa Ziemas kauss

1. posms, 20. decembris – Valmiera, Brenguļu autotrase (Pārcelts uz 17.01.2016./laikapstākļi)
2. posms, 26. decembris – Vecpils, Vecpils autotrase (Atcelts/laikapstākļi)
3. posms, 09. janvāris – Upesciems, Garkalnes autotrase
4. posms, 23. janvāris – Vecpils, Vecpils autotrase
5. posms, 13. februāris – Kalna pagasts, Pilskalnu trase
6. posms, 21. februāris – Valmiera, Brenguļu autotrase
7. posms, 06. marts – Smiltene, Tepera autotrase

LAF Folkreisa Vasaras kauss

1. posms, 15. maijs – Valmiera, Brenguļu autotrase
2. posms, 11. jūnijs – Vecpils, Vecpils autotrase
3. posms, 16.-17. jūlijs – Rīga, SK 333
4. posms, 23.-24. jūlijs – Kalna pagasts, Pilskalnu trase
5. posms, 07. augusts – Vecpils, Vecpils autotrase
6. posms, 11. septembris – Valmiera, Brenguļu autotrase

LAF Krosa komisijas autokrosa kauss (LČ salonauto klases)

1. posms, 20. decembris – Valmiera, Brenguļu autotrase (Pārcelts uz 17.01.2016./laikapstākļi)
2. posms, 26. decembris – Vecpils, Vecpils autotrase (Atcelts/laikapstākļi)
3. posms, 09. janvāris – Upesciems, Garkalnes autotrase
4. posms, 23. janvāris – Vecpils, Vecpils autotrase
5. posms, 21. februāris – Valmiera, Brenguļu autotrase
6. posms, 06. marts – Smiltene, Tepera autotrase
7. posms, 15. maijs – Valmiera, Brenguļu autotrase
8. posms, 11. jūnijs – Vecpils, Vecpils autotrase
9. posms, 07. augusts – Vecpils, Vecpils autotrase
10. posms, 11. septembris – Valmiera, Brenguļu autotrase

Latvijas Bērnu čempionāts (Mini bagiji)

 

NEZ Rallijkrosa čempionāts

1. posms, 08.-10. jūlijs – Lietuva, Vilkiču trase
2. posms, 16.-17. jūlijs – Latvija, SK 333
3. posms, 13.-14. augusts – Dānija, Nisumas trase
4. posms, 17.-18. septembris – Somija, Hivinkā

NEZ Kroskartu čempionāts

1. posms, 21.-22. maijs – Zviedrija, Hēljesas trase
2. posms, 16.-17. jūlijs, – Somija, Kouvolas trase
3. posms, 06.-07. augusts – Norvēģija, (tiks paziņots)
4. posms, 13.-14. augusts – Dānija, Nisumas trase

Pasaules rallijkrosa čempionāts

1. posms, 16.-17. aprīlis – Portugāle, Montalegre
2. posms, 7.-8. maijs – Vācija, Hokenheima
3. posms, 14.-15. maijs – Beļģija, Mitē
4. posms, 28.-29. maijs – Lielbritānija, Lidenhila
5. posms, 11.-12. jūnijs – Norvēģija, Hella
6. posms, 2.-3. jūlijs – Zviedrija, Hēljesa
7. posms, 6.-7. augusts – Kanāda, Trua Rivjēra
8. posms, 3.-4. septembris – Francija, Loieka
9. posms, 17.-18. septembris – Spānija, Barselona
10. posms, 1.-2. oktobris – Latvija, Rīga
11. posms, 15.-16. oktobris – Vācija, Esteringa
12. posms, 26.-27. novembris – Argentīna, Rosario

Eiropas rallijkrosa čempionāts (SuperCar)

1. posms, 14.-15. maijs – Beļģija, Mitē
2. posms, 11.-12. jūnijs – Norvēģija, Hella
3. posms, 2.-3. jūlijs – Zviedrija, Hēljesa
4. posms, 17.-18. septembris – Spānija, Barselona
5. posms, 1.-2. oktobris – Latvija, Rīga

Eiropas rallijkrosa čempionāts (Super 1600)

1. posms, 16.-17. aprīlis – Portugāle, Montalegre
2. posms, 28.-29. maijs – Lielbritānija, Lidenhila
3. posms, 2.-3. jūlijs – Zviedrija, Hēljesa
4. posms, 3.-4. septembris – Francija, Loieka
5. posms, 17.-18. septembris – Spānija, Barselona
6. posms, 15.-16. oktobris – Vācija, Esteringa

Eiropas rallijkrosa čempionāts (TouringCar)

1. posms, 14.-15. maijs – Beļģija, Mitē
2. posms, 11.-12. jūnijs – Norvēģija, Hella
3. posms, 2.-3. jūlijs – Zviedrija, Hēljesa
4. posms, 1.-2. oktobris – Latvija, Rīga
5. posms, 15.-16. oktobris – Vācija, Esteringa

SuperCar RX Lites

 

Eiropas autokrosa čempionāts

1. posms, 28.-29. maijs – Vācija, Zēlova
2. posms, 04.-05. jūnijs – Lietuva, Vilkiči
3. posms, 25.-26. jūnijs – Vācija, Mačenberga
4. posms, 2.-3. jūlijs – Čehija, Novapaka
5. posms, 23.-24. jūlijs – Francija, Senžorža de Montegu
6. posms, 13.-14. augusts – Čehija, Pržerova
7. posms, 20.-21. augusts – Ungārija, Njirada
8. posms, 10.-11. septembris – Itālija, Madžora
9. posms, 17.-18. septembris – Francija, Sentiņī de Vēra

Rallycross Challenge Europe

1. posms, 01. maijs – Itālija, Pradžjarolo
2. posms, 26. jūnijs – Ungārija, Njirada
3. posms, 10. jūlijs – Lietuva, Vilkiči
4. posms, 07. augusts – Beļģija, Divelsberga
5. posms, 14. augusts – Nīderlande, Eurocircuit
6. posms, 04. septembris – Polija, Astržaba
7. posms, 25. septembris – Čehija, Sosnova