Autokross: 1600 klasē arī igauņi?

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
02.03.2011
15:02

Ļoti iespējams, ka 2011. gada Latvijas autokrosa čempionāta 1600 klasē startēs vismaz divi, varbūt pat trīs Igaunijas sportisti. Viņi interesējas par iespējām licencēties dalībai Latvijas čempionātā un startēt visos Latvijas čempionāta posmos. Lai gan līdzīgi solījumi bijuši jau agrāk no citu sportistu puses, šoreiz plāns esot visai reāls, jo Igaunijā autokrosa kā tāda vieglajām mašīnām nav. Nojaušams, ka potenciālie dalībnieki ir Janusa Ligura komandas jaunās paaudzes braucēji, talantīgo Janno Liguru ieskaitot.

1600 klase šogad varētu būt interesants pasākums, jo minimāla informācija ir par šīs klases līdzšinējiem braucējiem, kuri būtu atteikušies no dalības tajā. Savukārt dzirdēts par vairāku braucēju gatavošanos debijai čempionātā. Iespējams, klasē redzēsim kādu no šā brīža folkreisa junioru līderiem – Dāvi Tobiasu vai Elisu Dukaļski (varbūt abus), tāpat oficiāli savu dalību 1600 klasē apstiprināja arī kuldīdznieks Igors Afļitunovs, kurš līdz šim darbojās 2000 Super klasē. Tiesa, nesen aprakstītā ideja par folkreisa līdera Jāņa Nikela iespējamo debiju čempionātā šobrīd nobremzēta.

Kopumā 1600 klase jau 2010. gadā pulcēja lielāko dalībnieku skaitu, šī tendence Latvijas čempionātā varētu arī turpināties.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv