Autokross: B600 vēl viens jaunpienācējs, čempionei problēmas

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
02.04.2015
12:24

Šogad B600 bagiju klase iegūst uzrāvienu, jo, kā ziņots, klasei tuvojas vairāki jauni braucēji. Tikko apstiprināts, ka šajā klasē debijai gatavojas līdz šim folkreisā braukušais Jānis Kļava. Viņš pievienojas diviem citiem debitantiem – brāļiem Gatim un Jānim Geisteriem. Par debitantu vēl jāuzskata arī tikai vienu sacīksti veikušo Gintu Astrauski, bet cīņās atgriežas Renārs Vinokurovs.

Jānis Kļava B600 bagija gatavošanu sāka jau pagājušajā gadā, bija pat plāns sezonas nogalē stāties uz starta, taču process, lai būtu kvalitatīvs, ievilkās.

Kļava krosā ienāca 2011. gadā, startējot folkreisā. Ātri nonācis līderu pulkā Jānis guva arī vienu uzvaru. Iespējams, panākumu būtu krietni vairāk, ja labas sacīkstes neapturētu tehnikas izturības problēmas. Jebkurā gadījumā, braukšanas gudrības Kļavam pietiek.

Minētie brāļi Geisteri ir jauni kadri Latvijas autokrosā, taču, cik zināms, ienāk sportā ar motokrosa pieredzi, kas autobraukšanā vienmēr ir bijis pluss.

Tikmēr sarežģīta situācija pirms sezonas sākuma izveidojusies Beatei Klipai – treniņos gājis bojā kaujas motors. Labās ziņas – laiks vēl ir, turklāt motors, ja ir par izjukšanu, labāk lai izjūk mēnesi pirms sacīkstes nevis Smiltenes laika kontrolē. Sliktās ziņas – komandai būs jāpastrādā, lai ar rezerves motoru varētu saglabāt Beates favorītes statusu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv