Autokross: Boks gatavojas Eiropai, Līcis – Baltijai

Viesturs Saukāns  09.01.2013 12:04 3

  Autokross, Ziņas

Latvijas autokrosa pēdējo gadu spilgtākie bagiju braucēji Jānis Boks un Māris Līcis gatavojas 2013. gada sezonai – Jānis Eiropas čempionātam, Māris diemžēl tikai Baltijas sacīkstēm.

Boks nav plānojis veikt sava SuberBuggy klases bagija īpašu pārbūvi, drīzāk koriģēs mašīnu un gatavosies cīņai Eiropas čempionātā.

„Cīņa SuperBuggy klasē šogad būs neaptverama, jo uz šo klasi pāriet gandrīz visi Buggy 1600 klases pērnie līderi, izņemot Džonu Lagodniju. Kompānija SuperBuggy būs graujoša un neprognozējama, cīņa šajā klasē – neiedomājama. Toties tās ir labās ziņas Latvijas Buggy 1600 braucējiem – parādās iespējas sen nebijušiem rezultātiem. Ja Andris Kuļikovskis turpinās demonstrēt pērn sezonas beigās uzrādīto sniegumu, es nešaubos, ka viņš var piedzīvot arī savus pirmos pjedestālus Eiropā. Tas tiešām šķiet reāli. Par citiem latviešiem gan man nav precīzas informācijas, kuri un kādā sastāvā brauks Eiropā.”

Tikmēr Māris Līcis Buggy 1600 klasē šobrīd runā tikai Baltijas kausa kontekstā, savukārt līdzšinējo bagiju viņš plāno pārdot, cerībā tikt pie citas tehnikas. Tomēr netiek izslēgta Līča atgriešanās arī Eiropas čempionātā.