Autokross: Borševskis: “Es esmu ierindā, gaidām pārējos!”

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
24.03.2016
15:11

Open 3500 klase pēc Latvijas čempionāta statusa nesasniegšanas plinti krūmos nemet – lielās kubatūras auto braucēji bruņojas un cenšas virzīt klases eksistenci. Pērnais Open čempions Jānis Borševskis tikko nokārtojis sportista licenci startam šajā klasē.

“Mēs negribam pazaudēt šo klasi un iespēju ar, faktiski, D-1 mašīnām cīnīties Latvijas, Baltijas un starptautiskajā mērogā,” saka Jānis. “Šobrīd es tiecos uz startu Smiltenē, tāpat arī Aldis Zēbergs, ar kuru esmu uzņēmis kontaktus, noteikti gaidām arī citus potenciālos braucējus. Ja mums ļaus, Smiltenē būsim uz starta, lai rādītu skatītājiem un interesentiem, ka esam gatavi cīnīties un priecēt gan sevi, gan līdzjutējus. Ļoti ceru, ka šīs klases ietvaros ieradīsies arī kāds Lietuvas braucējs, lai mūsu kolektīvs būtu pēc iespējas skatāmāks. Kontaktēšu ar Agri Brediku, domāju, ka viņš gribēs braukt. Nojaušu, ka Lauris Unāms nepaspēs salikt mašīnu, taču nākamajos posmos ar viņu varēsim rēķināties. Šī klase var pastāvēt un dzīvot, tāpēc aicinām visus piebiedroties!”

LAF Krosa komisijā apstiprina, ka, pat, ja Open 3500 nesavāks kvorumu Baltijas ieskaitei, klasei netiks likti šķēršļi startam Smiltenes posmā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv