Autokross: Borševskis: “Es esmu ierindā, gaidām pārējos!”

Viesturs Saukāns  24.03.2016 15:11 5

Open 3500 klase pēc Latvijas čempionāta statusa nesasniegšanas plinti krūmos nemet – lielās kubatūras auto braucēji bruņojas un cenšas virzīt klases eksistenci. Pērnais Open čempions Jānis Borševskis tikko nokārtojis sportista licenci startam šajā klasē.

“Mēs negribam pazaudēt šo klasi un iespēju ar, faktiski, D-1 mašīnām cīnīties Latvijas, Baltijas un starptautiskajā mērogā,” saka Jānis. “Šobrīd es tiecos uz startu Smiltenē, tāpat arī Aldis Zēbergs, ar kuru esmu uzņēmis kontaktus, noteikti gaidām arī citus potenciālos braucējus. Ja mums ļaus, Smiltenē būsim uz starta, lai rādītu skatītājiem un interesentiem, ka esam gatavi cīnīties un priecēt gan sevi, gan līdzjutējus. Ļoti ceru, ka šīs klases ietvaros ieradīsies arī kāds Lietuvas braucējs, lai mūsu kolektīvs būtu pēc iespējas skatāmāks. Kontaktēšu ar Agri Brediku, domāju, ka viņš gribēs braukt. Nojaušu, ka Lauris Unāms nepaspēs salikt mašīnu, taču nākamajos posmos ar viņu varēsim rēķināties. Šī klase var pastāvēt un dzīvot, tāpēc aicinām visus piebiedroties!”

LAF Krosa komisijā apstiprina, ka, pat, ja Open 3500 nesavāks kvorumu Baltijas ieskaitei, klasei netiks likti šķēršļi startam Smiltenes posmā.

 • Uldis

  Tiešām ļoti ceru, ka Open 3500 būs!
  Kozlovskis dabūja sev klasi kurā kļūt par čempionu, ceru, ka Jeršovs viņam sastādīs neaizsniedzamu konkurenci!

  • Fans visiem

   Pēdēja laikā Kozlovskim, Dreimanis pa prieksu brauc! Tā kā šī būs ļoti laba klase jo gandrīz visiem vienlīdzīgas mašīnas!

 • Māris

  ar kādu auto startēs Ints Jeršovs?

 • Lauris

  Nu ko lai saka.mēģināšu dabūt to turbo motoru uz smilteni ierindā. un Augulim arī āķis ir lūpā.cerams ka būsim.

 • #92

  Veči, vajag $$ un es arī uz starta :D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spānija, Barselona, 14.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 1. posms

Latvijas sportisti:

 

 

x