Autokross: Buggy 1600 gatavojas labs sastāvs

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
01.04.2015
16:41

Ar Buggy 1600 klases braucēja Jāņa Ščerbicka palīdzību izdevies apkopot iespējamos dalībniekus Baltijas Buggy 1600 klases čempionāta pirmajā posmā Smiltenē. Sastāvs solās būt labs, ar visu trīs Baltijas valstu pārstāvniecību.

No latviešiem startam gatavojas pats Jānis, Autocross.lv atzīmētais Mortens Perševics, Māris Līcis ar, iespējams, jaunu tehniku, un Intars Grandāns. Pašlaik nav precīzu ziņu no Ervina Grenča komandas saimniecības. Savukārt jauno SuperBuggy plāno pamēģināt Jānis Boks (joki par ugunsdzēšamajiem aparātiem netiekot pieņemti).

Lietuvu pirmajā posmā gatavojas pārstāvēt spēcīgie Tautvids Urba, Tomass Zavarskis, Sauļus Žunda, jau pieteiktais Egidijs Česnelis, kā arī vēl viens dalībnieks, kurš iegādājies Grenča 1600 klases bagiju. Ar aizmugures piedziņas bagijiem trasē plāno doties Raimonds Olkštins un Vilints Kurs. Viņu motivācija vairāk saistīta ar Lietuvas čempionāta cīņām.

Beidzot kustība parādās arī Igaunijas pusē. Cīņās gatavojas atgriezties Kristjans Rajamē, tāpat cīņām gatavojas Ivu Sults, vienīgi aizvadītajos treniņos piedzīvots tehnikas defekts. Paredzēts, ka līdz Smiltenei igaunis gan tikšot ar to galā.

Šie braucēji esot ne tikai teorētiska vīzija par šā gada dalībniekiem, bet gan reāli cīnītāji, kuri plāno būt Smiltenē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv