Autokross: Izglābjas arī 2000 Super klase!

Viesturs Saukāns  13.04.2011 15:54 1

Pieteikumu izrāde turpinās ar lieliskiem panākumiem daudzu jau norakstītajā 2000 Super klasē – šobrīd pieteikušies četri dalībnieki, savukārt Ainārs Kenigsbergs ir tuvu pozitīvam lēmumam par došanos uz Smilteni. Turklāt pastāv liela iespēja, ka cīņā dosies arī Aldis Kasparovičs.

Ja Intaram Spīķim, Uģim Kaimiņam, Reinim Nitišam un Gintam Astrauskim pievienotos abi minētie, klasē sanāktu šiem laikiem pieklājīgs dalībnieku skaits, un 2000 Super klase varētu uzsākt čempionātu ar ieskaitītu pirmo posmu.

Līdz ar to šobrīd ir tikai divas klases, kuras ir soļa attālumā no nepieciešamā dalībnieku minimuma – pa četriem dalībniekiem ir VAZ Klasikā un D-3A ieskaitē.

Diemžēl VAZ klasē šoreiz nevarēs startēt viens no klases patroniem un pērnā gada kausa ieguvējs Imants Kolomenskis – viņš ļoti atvainojās konkurentiem un līdzjutējiem, taču uz starta neļauj iziet veselības problēmas.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)