Autokross: Mūsas Nacionālai klasei labs sastāvs

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.05.2012
17:45

Pašlaik uz Eiropas čempionāta posma Nacionālās klases salonauto cīņām gatavi pieteikties aptuveni 15 dalībnieki, bet iespējams, ka uz starta varētu sapulcēties visi paredzētie 20 sportisti.

LAF Krosa komisija informē, ka tuvākajā laikā pieteikumus sūtīs, vai to jau izdarījuši vairāk nekā desmit sportisti, aptauja šobrīd uzrāda 15 braukt gatavos, bet vairāki dalībnieki vēl lemj par savu startu.

Interesanti, ka par „lielo bubuli” sacīkstē izvēlēts Juris Spīķis – viņa iespējamais starts atbiedējot vairākus uzvaras kārotājus. Interesanti, ņemot vērā, ka Juris vēl nekad Mūsas trasē nav startējis un nav piedzīvojis arī 20 dalībnieku konkurenci… Pat, ja Spīķis būtu uzskatāms par galvenos favorītu Mūsā, iespējamā uzvara nebūs viegla pastaiga. Liekas, tieši Jura apturēšana varētu būt galvenais spēcīgu sportistu izaicinājums!

Dalībniekiem noteikti jāņem vērā, ka piesakoties sacīkstei jārezervē vieta arī dalībnieku parkā. Savukārt viena pati vietas rezervēšana vēl nenozīmē pieteikšanos, jānosūta arī pieteikums. Veidlapas un nolikums atrodams musa.lv un laf.lv.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv