Autokross: Open 2500 sasniedz Latvijas autokrosa čempionāta statusu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.03.2016
17:56

Mēnesi pirms Latvijas autokrosa čempionāta starta Open 2500 klasē licencējušies astoņi sportisti, līdz ar to formāli izpildīts LAF Krosa komisijas uzdevums, lai klase saņemtu Latvijas čempionāta statusu.

Klasei šobrīd licencējušies Harijs Līgotnis, Jānis Kozlovskis, Kristaps Ašmanis, Ints Jeršovs, Raivis Grigorovičs, Armands Pārupe, Eduards Iesalnieks un Jānis Dreimanis. Turklāt dzirdēts, ka šajā klasē gaidāmi arī papildinājumi – ja ne uz Smiltenes posmu, tad uz nākamajiem posmiem.

Ja par Open 2500 statusu bija nervozitāte, taču ne bažas, tad šobrīd bez statusa paliek Open 3500 klase. Kategorijā licenci saņēmis Aldis Zēbergs, Lauris Unāms un gatavs manevriem arī Jānis Borševskis. Taču cerību uz astoņiem dalībniekiem Latvijas robežās atlikušās diennakts laikā nav.

Tas gan nenozīmē, ka šīs mašīnas šogad Latvijas krosa saimē nebūtu iespējams izmantot. Pirmkārt, pastāv iespēja šīs klases ietvaros, kopā ar kaimiņiem, aizvadīt Baltijas sezonu. Otrkārt, vietējais un šeit notiekošais NEZ rallijkross uzņems šīs mašīnas atplestām rokām. Treškārt, Lietuvā šogad notiks gan Eiropas autokrosa čempionāta posms, gan RallycrossChallenge sacīkste. Plus Igaunijas rallijkrosa čempionāts – sanāk gana garš kalendārs. Turklāt nav aizliegts klasei krāt kolektīvu 2017. gada aktivitātēm.

Oficiālais licencēšanās termiņš tiem sportistiem, kuri plāno startēt Latvijas čempionāta pirmajā posmā, formāli noslēdzas ceturtdien, 24. martā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv