Autokross: Otrdien noslēdzas pieteikumu termiņš

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
24.05.2011
10:16

Šo svētdien Brenguļu autotrasē notiks Latvijas autokrosa čempionāta otrais posms. Šodien (otrdien) noslēdzas pieteikumu termiņš, kas nozīmē, ka būtu jāuzzina visi šīs sacīkstes dalībnieki. Šobrīd pieteikusies aptuveni puse dalībnieku, tāpēc atlikusī pēcpusdiena būs rosīga pieteikumu publicēšanas ziņā. Vai arī otrs variants – daudzi sportisti Brenguļos nepiedalīsies laika kontrolē, tādā veidā saglabāsies labāks trases segums.

Pašlaik patīkami pārsteidz Open klase, kurā jau pieteikti seši dalībnieki, bet vēl vismaz divi gaidāmi. Trasē plāno atgriezties savulaik spēcīgais Eduards Iesalnieks. Pašlaik pieteikumu nav no medaļu pretendentiem Jāņa Vanaga un Normunda Skribja. Startam gatavs arī Ints Jeršovs ar vienīgo pilnpiedziņas auto.

Pulcējas arī 1600 klase, kurai pieteikusies gandrīz puse no pirmajā posmā Smiltenē startējušajiem. Pašlaik klusums 2000 Super un VAZ Klasikas frontē, lēnu pieteikumi plūst arī CK 125 klasē. Tikmēr viss sastāvs noskaidrots Beta bagiju klasē – uz starta astoņi sportisti.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv