Autokross: Pēdējās dienas pirms starta: Buggy1600

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.04.2012
16:18

Baltijas kausa izcīņa bagiju klasē sākas ar simpātisku astoņu dalībnieku sastāvu, turklāt Smiltenē kopējai jautrībai treniņus ar SuperBuggy aizvadīs arī Jānis Boks. Klase iegūst jaunu elpu – Autocross.lv jau vēstīja par kopējo tehnikas izaugsmi latviešu sportistu parkā, arī Igaunijā nemitīgi notiek aktivitātes, vai, vismaz pilotu maiņas.

Par Baltijas kausu kopumā – par galveno favorītu būs grūti kādu nosaukt. Zināms, ka ātra tehnika ir Ervīnam Grencim un Mārim Līcim, taču viņi Eiropas čempionāta plānu dēļ diez vai varēs aizvadīt pilnu sezonu. Līča gadījumā – labi, ja vispār vienreiz varēs startēt savās mājās. Nākamais rindā būtu Dāvis Aupe, taču šobrīd nav prognozējamas tehniskās lietas – tagadējo bagiju plānots pārdot, taču tā vietā jaunu uzbūvēt var nebūt laika, lai nezaudētu nevienu Baltijas posmu.

Līdz ar to jādomā, ka toni varētu diktēt tie, kuri brauks visos posmos. Kaut kādā mērā tā arī bija pērn – uzvarētājs Remē Rāmets piecos posmos guva divas uzvaras, savukārt sekotāji Jānis Ščerbickis un Vitauts Kurs pie uzvarām netika, kas nozīmē, ka tās tika braucējiem, kuri nestartēja regulāri, bet bija spēcīgāki (Aupe, Grencis, pirmajā posmā Kristjans Rajamē, par ko gan punktus nedabūja). Protams, tā ne tuvu nav regulāro dalībnieku vaina vai problēma, ka kāds kādu iemeslu dēļ nevar startēt.

Īsāk sakot – stipro neregularitāte un iespējamais spēku samērs pēc tehnikas maiņas var padarīt Baltijas kausu īpaši aizraujošu, nav favorīta!

Kas attiecas uz Smiltenes sastāvu – Grencis? Pēc pērnās Bauskas sacīkstes spriežot, jā, jo vairāk tāpēc, ka Māris Līcis nestartēs, kas Baltijā šobrīd uzskatāms par vadošo Buggy1600 braucēju. Tomēr Aupe, Ščerbickis, Rajamē, ik pa brīdim pārsteigt gatavais Oskars Eglītis, Kurs… Laba kompānija, lai izmantotu katru Grenča kļūdu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv