Autokross: Pirms pēdējās dienas 80 pieteikumu

Viesturs Saukāns  15.04.2015 14:04 5

  Autokross, Ziņas

Ceturtdiena būs pēdējā diena, kad bez sankciju piemērošanas tiek pieņemti pieteikumi 26. aprīļa Latvijas, Lietuva un Baltijas čempionāta posmam Smiltenē. Pusotru diennakti pirms termiņa beigām sarakstos ir 80 dalībnieki, tomēr ir skaidrs, ka tas ne tuvu nav viss no gaidāmā saraksta.

Pašlaik kvorumu – sešus dalībniekus – pārliecinoši sasniegušas visas klases, kurām Smiltenē jācīnās par Latvijas un/vai Baltijas čempionāta punktiem un uzvarām. Pašlaik nedaudz pietrūkst vienīgi Smiltenes kausa izcīņas D12 smago automašīnu klasei, taču arvien drošāk rodas sajūta, ka arī šī klase Smiltenē būs uz starta.

Šobrīd klašu dalībnieku skaitā nav neprognozētu kustību – nevienā no klasēm nav negaidīts braucēju uzrāviens vai kritums. Redzams, ka ir klases – kā Open un VAZ – kurās vēl var ievērojami papildināties dalībnieku skaits. Savukārt sāk atslābt prognozes par 2000 Super klases iespējamām trīs kvalifikācijas grupām. Taču jebkurā gadījumā, sastāvs jau šobrīd ir burvīgs!

5 responses to “Autokross: Pirms pēdējās dienas 80 pieteikumu”

 1. marcus says:

  Izskatās, ka būs vērts braukt uz Smilteni skatīties!

 2. Matīss says:

  Kur tad R.Bogens?

 3. Fans visiem says:

  Kas notiek ar Open? Kur tad Brediks,Jeršovs,iesalnieks,Rusmanis?Kas ar LT?Un ar Strēli,skribi,Auguli?

  • Viesturs says:

   Arī būs, vēl 30 stundas :D. Augulis nebūs točna, viņam trakais Citroen plāns junioram uz 333. Par pārējiem – vairāk būs nekā nebūs, cik saprotu.

 4. #171 says:

  Rusmanis, Bogens, Leimanis – rīt sūtīs pieteikumus.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru