Autokross: Reģistrācija dalībnieku parkā Smiltenes posmam!

Viesturs Saukāns  09.08.2014 19:15 30

No šā gada jaunums Tepera autotrasē – sportistiem ir iespēja reģistrēties dalībnieku parkā pirms gaidāmā Latvijas autokrosa čempionāta posma. Reģistrācija jāveic šeit: www.teperis.lv/lv/park.

Smiltenes sacensību rīkotāji ieviesuši reģistrāciju dalībnieku parkā, šādā veidā cenšoties laicīgi sakārtot saimniecību, un prognozējot sportistu komandu sakārtojumu sacensību dienā.

 • aizmirsu veco segvārdu

  Bogens tomēr rezervējis vietu dalībnieku parkā… Tad būs ko redzēt.

  • Vietu Rūdim dalībnieku parkā jau sen rezervējām… bet vai viņš startēs – to uzzināsiet jau pavisam drīz :)

 • #171

  Provizoriskais dalībnieku saraksts šeit – http://teperis.lv/lv/racers?type=autocross

 • oto

  Varbūt kāds zin par cik var noīrēt uz sacīksti B 600 ??? Paldies jau savlaicīgi.

 • Viesturs kaut kur pazudis :)

 • Māris

  Aha Viesturs nav uzdevumu augstumos…

 • oto

  Vai ir kāds bagis vai kurš ar to nodarbojas???

  • Raksti Jānim Bokam vai Kivkucānam. Boksiņš ir feisbukā…

 • Rūdolfs Bogens ** – pieteikums saņemts, bet nav apstiprināts :D

  • Nr66

   Nesapratu… ko nozīmē nav apstiprināts..? :) LAF diskvalificē Bogenu vai kas par lietu..?

   • Doma tāda: Pieteikums ir saņemts laikā, bet nav apstiprināts, jo nevar apstiprināt pieteikumu sportistam, kurš iepriekšējās sacensībās fiziski nolicis licenci un paziņojis, ka turpmāk sacensībās nestartēs. Šo situāciju risinot Kr.kom.vad. piedāvājusi sportistam tikšanos LAF telpās nākamajā trešdienā, kur šie jautājumi, ja abas puses būs ieinteresētas, tiks (at)risināti.

    • Vai tam ta but?

     Lieakas jau ka no juridiskas puses, kads var ieberzties pamatigas nepatiksanas! Ir zinams kads lidzigs gadijums.
     Iet jautri liekas jau ka LAF grib savu varu atradit. ?:-)

     • pjanka

      Visticamāk, ka neviens neieberzīsies, bet zaudētāji būs skatītāji; jo intriga 1600 vairs nebūs…. čempiontitulu savā starpā izspēles Vanters, Kļava un Mūrnieks, bet pārējie ripinās apļus :(

     • Man liekas, ka nevajag šo situāciju dramatizēt ne mums kā līdzjutējiem, ne RB, ne visiem 88 cienītājiem, ne jebkuram citam. Sanāca kā sanāca, emocijas jāliek pie malas, pusēm jāsaprot, kas un kāpēc notika. Rūdolfs formāli čempionātā ir jaunais braucējs, aizvadījis trīs gonkas, kuru laikā bijuši gan labi, gan slikti piedzīvojumi. Šis ir brīdis, kad piedzīvoto pārvērst pieredzē un to izmantot turpmākajā dzīvē un karjerā. Katrā gadījumā Kr.kom. neplāno šajā incidentā startēt kā “soda bataljons”, kādu baigi apzināti drāzt, čakarēt, utt. Bet ir izdarītas lietas, kuras kopīgi jāizvērtē un jāsaprot to formālās sekas. Ja netiks ieslēgti kaut kādi dīvaini principi, būs gan intriga 1600 klasē, gan viss, ko mēs no sacensībām gaidām.

     • Fans

      Zelta vārdi, Viestur! Kā no kanceles. Pa īstam, ļoti sakarīgi un patiesi. Cieņu!
      :)

     • 88 fanotājs

      Paskaidroju vēlreiz. Runa ir par g. tiesneša attieksmi pret RB. Paskatieties tās 3 epizodes Vecpils 2 posma 1600 ccm automašīnu finālbrauciena video ierakstos. Gribu redzu, gribu – nē!

     • Skaidrs, ka pa šo laiku dažādās formās, kolektīvos un kompānijās konkrētā sadursme ir aprunāta un apskatīta neskaitāmas reizes. Ārpus “Planet 88” es goda vārds neesmu dzirdējis nevienu argumentu, kas tiesnešu lēmumu padarītu nepareizu. Vai tiešām pieredzējuši tiesneši, pieredzējuši un titulēti sportisti gan no padomes, gan ārpus tās rindām, gan pieredzējuši skatītāji un pasaules autosportu redzējuši cilvēki visi kļūdās? Starp citu tas, ko ir teikuši vairākums un, ko padome galu galā ieteica krosa galvenajiem tiesnešiem – esiet skarbāki, esiet stingrāki, metiet melnos karogus, metiet brīdinājuma karogus, drāziet, strostējiet, uzbrūkat, citādi sportisti ar šādiem incidentiem sāk staigāt tiesnešiem pa galvu. Un to tik tiešām saka arī pieredzējuši sportisti, kuriem ar tiesnešiem viņu garajās karjerās, gan jau, dažādi pašiem ir gājis. Vienīgā nosacītā kļūda, ko ir mājiena veidā saņēmuši tiesneši, ir, ka varbūt Kļavam pienācās kaut kas vairāk nekā gala rezultātā, jo formāli bija divi pārkāpumi. Taču jau atkal, visi kā viens, uzreiz piebilst, ka tādā gadījumā RB postaža būtu vēl smagāka – pirmais lēmums incidentu secībā bija Bogena nolikšana aiz Kļavas, un šis lēmums nemainītos, lai cik zemu nokristu Andis… Taču beidzam, pietiek, šī bija tikai viena avārija no miljoniem citu, kas šogad ir notikušas pasaules autosportā. Ļoti ceru, ka veselais saprāts vinnēs un rīt Rīgā būs patīkama un konstruktīva tikšanās. Es neticu, ka komanda/ģimene, kuru es personīgi pazīstu kopš folkreisa laikiem kā lielisku, jauku un jautru kolektīvu, pieļaus muļķīgas kļūdas pēc visa ieguldītā darba. Šobrīd politikā ir aktuāls teiciens par iešaušanu sev kājā… Skaidrs, ka čempionātā allaž atplestām rokām ir gaidīts katrs dalībnieks, taču, ja kāds grib “nodarīt pāri” ar savu nestartēšanu, tad piedodiet, bet nav tā, ka planēta apstāsies. Būs taču labi. :)

   • 88 fanotājs

    Ja RB tiek novērtēts kā LČ jaunais dalībnieks ar citādām prasībām, tad šeit tiek sēta „ģedovščinas” sēkla un tas ļauj izskaidrot tiesnešu nevienādo attieksmi. Apskatāties, kas Saeimā rakstīts uz sienas!!!

 • mha

  …mexicano seriāliņš turpinās… :cowboy: :rotfl:

 • NELAFa braucējs

  Te nu Rūdis dara tagad nepareizi, licenci nometa, bet saprotams, ka braukt gribās. Ja nometa, tad vismaz gonku vajadzēja izlaist, lai tiesneši aizdomājas. Vismaz es tā uzskatu un tie tikai mani uzskati.

 • Māris

  Viestur, vai ir kādi dalībnieki kas nav pieteikušies bet domā braukt Smiltenē?

  • Man nav informācijas. Droši vien tāpēc, ka nav pieteikušies. :) :)

 • 88 atbalstītāja

  Trakums, joprojām viss šeit vārās!!!

  Nu gribās taču ellīgi fanot! Ceru, ka tiksimies trasē!

  • Tiksimies, tiksimies, man ļoti patīk tās 30 minūtes, kas šobrīd ir LAFā. :) Kā vienmēr esmu teicis – sakarīgi, forši cilvēki.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***