Autokross: Smiltenes dalībnieku sastāvs aug, gatavojas arī 2000 Super

Viesturs Saukāns  25.08.2011 15:48 1

  Autokross, Ziņas

Ceturtdiena nesusi papildinājumus svētdienas Smiltenes posma dalībnieku sarakstā. Kā prognozēts, uz starta D-7 smago bagiju klasē izies arī baušķenieks Andris Ramanis, kurš līdz šim bija aizvadījis pāris sacīkstes D12 klasē. Līdz ar to šajā kompānijā dalībnieku skaits izaudzis jau līdz astoņiem sportistiem. Četri latvieši uz starta – arī sen nebijis sastāvs!

Palielinājies arī D12 klases dalībnieku skaits: tomēr pieteicies sezonas vicelīderis igaunis Tāvi Pindiss, tāpat startam gatavojas arī Alvils Igovens. Klasē, līdz ar to, deviņi sportisti.

Papildu igaunis nācis klāt D-3A bagiju klasē – līdz šim Baltijas kausā nestartējušais Marko Kivisilds būs uz starta Smiltenē. D-3A – septiņi dalībnieki.

Tikmēr zināms, ka par šī posma ieskaiti cīnās 2000 Super klase – iniciatīvu savās rokās ņēmusi brāļu Spīķu brigāde, cenšoties sapulcināt atzīstamu dalībnieku skaitu. Ļoti iespējams, ka piektdienas vakarā būs pozitīvs šīs cīņas iznākums. Kā jau daudzkārt atzīmēts, katras klases iekšējo kolektīvu lielākoties var ietekmēt šajā klasē ieinteresēto sportistu aktivitāte – šis ir labs piemērs.

Dalībnieku sarakstā jau šobrīd tiek ierakstīti Juris Smilga un Reinis Nitišs – kā braucēji, kuri darīs visu iespējamo, lai svētdien tiktu uz starta. Tas priecē!