Autokross: Šodien noslēdzas pieteikšanās maratons

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
16.04.2015
09:38

Šodiena ir pēdējā diena, kad bez soda sankcijām sportisti var pieteikties Latvijas, Lietuvas un Baltijas autokrosa čempionāta 1. posmam, kas norisināsies nākamnedēļ, 26. aprīlī. Ceturtdiena vēl var nest atsevišķus pārsteigumus pieteikumu sarakstos.

Pēdējās dienas rītā gribas domāt, ka papildinājumi gaidāmi visās Smiltenē paredzētajās klasēs, tajā pašā laikā dramatisks kādas klases dalībnieku skaita pieaugums netiek prognozēts.

Pašlaik lielāko intrigu saglabā Open klase, kurā nav pieteikti divi no četriem galvenajiem favorītiem – Agris Brediks un Ints Jeršovs. Jeršova stils pieteikties pēdējās stundās ir zināms, taču divkārtējais čempions Agris Brediks pārliecinoši iztur intrigu.

Cita intriģējoša nianse ir 1600 klases viena no favorītiem Rūdolfa Bogena nebūšana sarakstos. Tomēr trešdien viņa, kā arī Open klases braucēja Māra Rusmaņa un D12 braucēja Bruno Leimaņa licencēšanās process tika iedarbināts vakar, kam būtu jāsarūpē visu trīs pieteikumus šodien.

Pašlaik čempiontitulu aizstāvēšanai nav pieteikušies trīs čempioni – Open klases Brediks, 1600 klases Andis Vanters un VAZ klases Kristaps Maševskis. Zināms, ka Vanters noteikti nestartēs Smiltenē, savukārt Maševska gadījumā titula aizstāvēšanu var traucēt finanšu situācija.

Pieteikumu termiņš noslēdzas pusnaktī.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv