Autokross: Šodien noslēdzas pieteikšanās maratons

Viesturs Saukāns  16.04.2015 09:38 14

Šodiena ir pēdējā diena, kad bez soda sankcijām sportisti var pieteikties Latvijas, Lietuvas un Baltijas autokrosa čempionāta 1. posmam, kas norisināsies nākamnedēļ, 26. aprīlī. Ceturtdiena vēl var nest atsevišķus pārsteigumus pieteikumu sarakstos.

Pēdējās dienas rītā gribas domāt, ka papildinājumi gaidāmi visās Smiltenē paredzētajās klasēs, tajā pašā laikā dramatisks kādas klases dalībnieku skaita pieaugums netiek prognozēts.

Pašlaik lielāko intrigu saglabā Open klase, kurā nav pieteikti divi no četriem galvenajiem favorītiem – Agris Brediks un Ints Jeršovs. Jeršova stils pieteikties pēdējās stundās ir zināms, taču divkārtējais čempions Agris Brediks pārliecinoši iztur intrigu.

Cita intriģējoša nianse ir 1600 klases viena no favorītiem Rūdolfa Bogena nebūšana sarakstos. Tomēr trešdien viņa, kā arī Open klases braucēja Māra Rusmaņa un D12 braucēja Bruno Leimaņa licencēšanās process tika iedarbināts vakar, kam būtu jāsarūpē visu trīs pieteikumus šodien.

Pašlaik čempiontitulu aizstāvēšanai nav pieteikušies trīs čempioni – Open klases Brediks, 1600 klases Andis Vanters un VAZ klases Kristaps Maševskis. Zināms, ka Vanters noteikti nestartēs Smiltenē, savukārt Maševska gadījumā titula aizstāvēšanu var traucēt finanšu situācija.

Pieteikumu termiņš noslēdzas pusnaktī.

 • nu ko atliek ar nepacietību gaidīt rītdienas rītu, lai uzzinātu galīgo sastāvu sacensībām

 • Māris

  kur tad solītie Igauņu salonauto braucēji?

 • Nu re – 1600 klase arī izskatās nice :)

 • Matias

  Laikam visi gaida pēdējo stundu vai kā? Rusmanis,Bogens,Leimanis,Jeršovs,Strēlis,Skribis,Brediks.

 • TadsNekads

  Ceru ka Bogens sarakstos neparadisies ! Kaprizam puikam ir jaiet tautas dejas dejot vai labak kadam skruvet mashinu un to vinsh mak labak !!!

  • Dažkārt kaprīzums vairāk izrādās vienkāršs apmulsums jaunos apstākļos.

   • Dinārs

    žēl ka open nav visi braucēji kas bija minēti Rusmanis,Stēlis,Skribis.Un Vecajiem Labajiem Gazikiem grupa nesavacas

  • NELAFa braucējs

   Ja Bogens nemācētu braukt, tad nebrauktu pa spici. Tāda sajūta, ka vienmēr tie lielie un profesionālie braucēji ir trases malā un gudri spriedelē. Pašiem neapnīk?

  • Kristaps

   Tadiem kapriza interneta gudrajiem ir jajiet dejot!
   Nebutu Bogens,tad diez vai pagajusa sezona 1600klase butu tik interesanta!

 • TadsNekads

  Man tiešam neapnik. Lielaka diskusija liek braucejam veel vairak saņemties. Tapat ja tehnika iztures Bogens 1600 nav apturams ja nu vienigi Vanters butu trase. Viesturs kas pa X 2000 super

 • Fans visiem

  kas nozime x pie Igauñiem?

  • Ir pieteikti pieci igauņi, kuru pieteikumi fiziski līdz mums netiek kaukādu problēmu dēļ, bet skaidrs, ka ir pieteikti.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rīga, Biķernieku trase, 9.-10.07.2018. Rallijkrosa Latvijas čempionāts, Baltijas kauss NEZ Kroskartu čempionāta 3. posms Dalībnieki *** Vecpils, Vecpils autotrase, 21.07.2018. Latvijas autokrosa čempionāts, 3. posms Nolikums LČ Nolikums FR-Kom Pieteikuma veidlapa LČ Pieteikuma veidlapa FR-Kom Dalībnieki LČ (12) FR Komandas (1)