Autokross: Trešdien oficiāli noslēdzas LČ Vecpils posma pieteikumu termiņš

Viesturs Saukāns  18.06.2013 12:24 9

Latvijas autokrosa čempionāta otrā posma Vecpilī nolikums paredz, ka pieteikšanās čempionāta sacīkstei (29.06.) noslēdzas rīt, 19. jūnijā.

Šā brīža pieteikumu saraksts nav no garākajiem. Katrā klasē pieteikušies līdz pieciem dalībniekiem, citos vērtējumos dalībnieku vēl nav.

Tiesa, ir kāda pretruna dokumentācijā – nolikums pieteikšanās noslēgumu paredz 19. jūnijā, bet pieteikuma veidlapā minēts termiņš 24.06. Lai gan nolikums ir vienīgais dokuments, kas reglamentē pieteikumu procesu, iespējams, braucējiem, kuri pieteiksies laikā starp 19. un 24. jūniju, varētu tikt piedots.

Tomēr līdzjutēji jau sūrojas par dalībnieku kūtro pieteikšanos gaidāmajai cīņai, jo vairāk tāpēc, ka iepriekšējais čempionāta posms tika aizvadīts pirms gandrīz diviem mēnešiem.

Jāpiebilst, ka 30. jūnijā paredzētajam Folkreisa Vasaras kausam un LAF Krosa komisijas kausam pieteikšanās noslēdzas 26. jūnijā, taču arī šis vēlākais datums nav iemesls nepieteikties jau šodien.

  • Dzheki un daamas – sanjemaas!!!!

  • Fane

    Kā ar bagijiem tur izskatās? ?:-)

    • Pagaidām “mesidžs” nav uztverts. Čaļiem nebūtu slikti pašiem mēģināt saorganizēties, ja ir vēlme braukt. Ja nav – tad neko. Iespēja ir dota.

  • volners

    Kaut kas tur ar to dalībnieku saraksta atspoguļošanu īsti bumbās nav!(vai man rociņas salīkušas) ;-) Patreiz raksta,ka pieteikumi 44 bet es vairāk par 27 nevaru saskaitīt!(vai nemāku) :-D Līdzīga problēma ar folkreisa pieteikumiem! :-)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***