Autokross: Vēl divi klāt 2000 Super klasē?

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
28.06.2012
09:26

Sestdienas Latvijas autokrosa čempionāta posms var sarūpēt vairāk nekā desmit dalībniekus 2000 Super klasē: pašlaik pieteiktajiem deviņiem sportistiem pievienojas Sandis Indriksons, kurš jau atsūtījis pieteikumu, savukārt to tuvākajā laikā plāno darīt arī Oskars Troika, kurš līdz šim divreiz startējis Vecpils autotrases kausa izcīņas sacīkstēs.

Nojaušams, ka Sandis Indriksons startēs ar Ulda Andersona VW Golf II. Savukārt Oskars turpinās cīņu ar spēcīgo VW Golf I automašīnu. Abi pieteikumi nozīmē, ka 2000 Super klases dalībnieku skaits sasniegs 11. Vienā sacīkstē, pastāv iespēja, redzēsim uzreiz četrus Latvijas čempionāta debitantus: Andi Ūtēnu, Lauri Robertu un abus iepriekš minētos.

Jāpiebilst, ka Troika, Infriksons, kā arī Kristjans Rajamē B1600 klasē ir pieteikušies pēc paredzētā termiņa, kas nozīmē, ka viņiem būs jāiztiek bez laika kontroles. Šī nolikuma nianse sarūpēja pārsteigumu igaunim, lai gan Baltijas kausa nolikums ir angļu valodā. Komanda izskatot iespēju dēļ šī „pāri darījuma” pat nestartēt Vecpilī. Atliek piebilst – jālasa nolikums un jāpiesakās laicīgi.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv