Autokross: Vēl divi klāt 2000 Super klasē?

Viesturs Saukāns  28.06.2012 09:26 11

  Autokross, Ziņas

Sestdienas Latvijas autokrosa čempionāta posms var sarūpēt vairāk nekā desmit dalībniekus 2000 Super klasē: pašlaik pieteiktajiem deviņiem sportistiem pievienojas Sandis Indriksons, kurš jau atsūtījis pieteikumu, savukārt to tuvākajā laikā plāno darīt arī Oskars Troika, kurš līdz šim divreiz startējis Vecpils autotrases kausa izcīņas sacīkstēs.

Nojaušams, ka Sandis Indriksons startēs ar Ulda Andersona VW Golf II. Savukārt Oskars turpinās cīņu ar spēcīgo VW Golf I automašīnu. Abi pieteikumi nozīmē, ka 2000 Super klases dalībnieku skaits sasniegs 11. Vienā sacīkstē, pastāv iespēja, redzēsim uzreiz četrus Latvijas čempionāta debitantus: Andi Ūtēnu, Lauri Robertu un abus iepriekš minētos.

Jāpiebilst, ka Troika, Infriksons, kā arī Kristjans Rajamē B1600 klasē ir pieteikušies pēc paredzētā termiņa, kas nozīmē, ka viņiem būs jāiztiek bez laika kontroles. Šī nolikuma nianse sarūpēja pārsteigumu igaunim, lai gan Baltijas kausa nolikums ir angļu valodā. Komanda izskatot iespēju dēļ šī „pāri darījuma” pat nestartēt Vecpilī. Atliek piebilst – jālasa nolikums un jāpiesakās laicīgi.